Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen férfi vagyok a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen férfi vagyok a nők szemében, ha 32 évesen még nincs gyerekem és nem is akarok?

Figyelt kérdés
Gyűlölöm rühellem őket. Idegesítőek.
2013. aug. 24. 16:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
akasztani való.
2013. aug. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%

hát tesóm biztos h nem te vagy a nők álma

mert tudod az emberek 99%-ban benne van a szaporodás ösztöne

2013. aug. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Egy olyan férfi,aki nem akar gyereket. :D

Nincs ezzel semmi gond.Majd valamikor biztos lesz gyereked és szeretni fogod(bár előfordul,hogy nem így van),de most nem vagy még kész a dologra.

Annyi,hogy ezt tisztázd le a kapcsolataid elején,nehogy balhé legyen belőle,hogy benne vagy 1 komoly kapcsolatban és pl 2 év házasság után közlöd a feleségeddel,hogy "ja,amúgy nem akarok gyereket,sry". :)


De amúgy nőknél is van olyan,hogy nem akar gyereket.Hát istenem,ez van.Mindenkit más tesz boldoggá. :)

2013. aug. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Személye válogatja. Sokan vannak, akik nem akarnak gyereket, köztük én se. Bár én nem ilyen indokkal mondom ezt.
2013. aug. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
de majd mikor 50-60 évesen gyerekek és unokák nélkül leszel , akkor visszasírod azt, hogy te mennyire is gyülölted 32 évesen a gyerekeket.
2013. aug. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerinte nem probléma . Már mint én női szemmel . Valaki szeret az így fogadjon el ,hogy te nem szeretnél . vannak biztos ilyen nők akik hasonlóan gondolkodnak
2013. aug. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
van sok olyan nő akinek szintén nem kell gyerek szerencsére
2013. aug. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Engem nem az zavarna, hogy nem akarsz gyereket, hanem hogy gyűlölöd őket. Na, itt vége is lenne az egésznek. De biztosan van olyan nő akivel egy hullámhosszon mozogtok, nyugi.
2013. aug. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 ASOT ***** válasza:

1. Az hogy nem akarsz gyereket , azért nem, lehet elítélni és kérdőre vonni. Azzal úgymond nincs baj.


Azzal van baj hogy utálod a gyerekeket rühelled gyűlölöd őket. Szeresd a gyerekeket, kedveld őket na az jó pont. A gyűlölet a gond nem az hogy nincs vagy nem is akarsz!

2013. aug. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nincs azzal semmi baj, h gyűlöli. Más gyerekét én is rühellem. De majd ha lesz saját, őt szeretni fogom.


Kérdező, ha nem akarsz gyereket, az csakis a te dolgod. Miért ne? Akik ide írnak neked habzó szájjal, na ők tényleg nem tudnak semmi már értéket, eredményt felmutatni az életükben, csak azt, h szült 1-2-3 x gyereket. Mert máshoz nem ért.

2013. aug. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!