Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél ha egy pasi kiverné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha egy pasi kiverné a farkát a barátnőd előtt, miközben ő nem akarja?

Figyelt kérdés

Kérdezték tőlem, én meg kérdezem tőletek. Pasi barátnő- vita. Csaj durciból találkozik egy régi simerősével, de jól kiteszi a melleit, hogy féltékennyé tegye és idegesítse a pasiját. Pasi tud róla, hogy a bnő egy régi ismerőssel találkozik, nem akarja elengedni. Csaj elmegy, a tali rosszul sül el, a régi ismerős kocsikázás közben kiveri a farkát. Csaj elmondása szerint ki akart szállni a kocsiból, nem akarta végignézni, de a sebesség miatt nem tudott. Ezután mindenki hazamegy. Csaj elmondja mi történt a pasijának. Pasi vagy. Mit csinálsz?


Pasi is hibás, csaj is hibás, régi ismerős is hibás. "Hagyd ott a csajt" nem megoldás. A kérdés nem a nőre, hanem a régi ismerősre vonatkozik.


2010. ápr. 28. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Ekkora hülyeséget...
2010. ápr. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

1. kiröhögi a csajt a pasi ha még haragszik rá

2. elmegy és meggépeli a csávó arcát

2010. ápr. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Kovi új filmet forgat? Ez a Benkős sztori?
2010. ápr. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem csinálnék semmit, megmondtam előtte hogy ne menjen. Azt kapta amit akart a hülye fejével. Inkább már előtte gondolkoztam volna azon, hogy kiteszem a szűrét.
2010. ápr. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Ilyen csak a mai buta, ostoba fiatalok körében történhet. Tisztelet a kivételnek

20/F

2010. ápr. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon életszerű helyzet, valóban...
2010. ápr. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%

Én olyant hallottam, hogy az űrhajósok azzal idegesítik a női űrhajósokat, hogy a légüres térben kiverik, és a csajokat zavarja, hogy a sok kis krapek ott lebeg, és néha rájuk tapadnak...

Szerinted ez gáz?

Na, erről ennyit!

2010. ápr. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Pasi barátnő- vita. Csaj durciból találkozik egy régi simerősével, de jól kiteszi a melleit, hogy féltékennyé tegye és idegesítse a pasiját"


Az ilyen nő, aki így intézi el a problémákat már alapból egy ro-hadt nagy k.rva! Normális nő nem így rendezi a dolgokat. De hogy a kérdésedre is válaszoljak: mit csinálnék a pasija helyében? Semmit. Ilyen nőért a kisujjamat sem mozdítanám meg. De kidobnám viszont úgy hogy a lába se érnéa földet - ha megoldás, ha nem.

2010. máj. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!