Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért kezd egy nős pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kezd egy nős pasi viszonyt, miközben terhes a felesége?

Figyelt kérdés
2010. márc. 31. 23:09
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Sok oka lehet.Mivel nincs szex egyáltalán,a neje nem foglalkozik vele,megunta,stb stb...
2010. márc. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
31%
Mert pl. a nő megfeledkezik a feleség szerepéről.
2010. márc. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
A viszony akkor kezdődött amikor a feleség még nem volt terhes, aztán mikor kiderült, hogy jön a baba, a pasi vívódott, majd lezárta a külső kapcsolatát. Majd pár hónapra rá újrakezdődött a dolog.
2010. márc. 31. 23:15
 4/34 A kérdező kommentje:

23:13

tehát az asszony "hibája"?

Én csak azt nem értem, miért nem egyszerűbb lezárni, miért jobb egy így a pasiknak? Illetve a nők nem érzik meg, hogy megcsalják őket?

2010. márc. 31. 23:17
 5/34 anonim ***** válasza:
A szerelmes nő nagyon naív tud lenni,hiszékeny és aztis elhiszi amit ép ésszel más nem...Talán azért "tartja meg" mindkettőt mert a feleséghez ragaszkodik,az új nőt meg szereti.És igen én is nő vagyok,de van amikor az asszony hibája...ugyanis azért mert gyereket vár a párjától az nem azt jelenti ,hogy tessék van egy gyerek ez már összeköt,mást nem is kell tennem...egy kapcsolatot mindig kordában kell tartani,csak sajnos sok terhes asszony erről már megfeledkezik.Természetesen tisztelet a kivételnek.
2010. márc. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:

"Én csak azt nem értem, miért nem egyszerűbb lezárni"


- Mert pl. fél éves házasok és éppen az első gyereküket várják. Csak éppen valami "apróság" hiányzik.

2010. márc. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

Én is nő vagyok, de még sosem voltam házas és hasonló helyzetben sem, ezért igazából elképzelni sem tudom ezt, hogy működik.

Azt tudom, ha jók az infóim, hogy a gyerek "véletlen gyerek", de végülis mindegy is, de számomra olyan érthetetlen, hogy miért jobb egy játék, mint dönteni?

2010. márc. 31. 23:26
 8/34 A kérdező kommentje:

23:22


nem. tizenéve házasok. és második gyerek lesz.

ha meg fél éve lennének házasok akkor még szomorúbb szerintem ha egy pasi ilyen helyzetben félrelép.

2010. márc. 31. 23:27
 9/34 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ...a pasi jellemétől is...egy korrekt pasi ha ezt megteszi legalább dönt,nem hazudozik és lép.Na már amelyik örökmozgó,csajozós típus annak mindig kell majd új,viszont ragaszkodhat ami visszatartja attol ,hogy szakítson a régivel.Talán mert megvan a kényelem,a biztos "hely".Ez tényleg sok mindentől függ.
2010. márc. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:

"nem. tizenéve házasok. és második gyerek lesz."


- Most direkt szívatod a válaszadókat, hogy részletekben adod elő a történetet? Vagy nem is akarsz választ kapni?

2010. márc. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!