Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire lenne őszinte az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lenne őszinte az ilyen házasságkötés?

Figyelt kérdés

A pasim szerintem teljesen becsavarodott. Hosszas huzavona, szakítások és békülések után kitalálta, ad nekem pár napot, ha addig jelzem, hogy szeretnék hozzámenni feleségül, akkor elfogadja mindazt, amit én sérelmeztem a kapcsolatunkban, amik miatt állandóan veszekedtünk. Ezt teljesen komolyan gondolta. Ilyenek pl. dolgozhatok este is, mehetek a barátaimmal akár több napra is, akkor lesz gyerekünk, amikor én szeretném, nem szólja le a ruháimat, csak mert szerinte túl szexis.

Nem hiszek neki. De ez az egész annyira röhejes és méltatlan, szavak nincsenek rá.

Miért csinálja ezt velem?


2016. nov. 12. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Most nyilván ígér fűt-fát, hogy aztán még joban elnyomhasson, amikor nem lesz olyan egyszerű elválnod tőle.. Szánalmas, de nagyon is tipikus viselkedés az ilyen embereknél.


Viszont te is megéred a pénzed, ha még mindig a pasidnak nevezed ezt az alakot ahelyett, hogy rég megszabadultál volna tőle. Szóval menj csak hozzá, az lesz a legjobb, legalább más embereket nem fenyegettek a labilisságotokkal.

2016. nov. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Na, ez már eleve fals. Ultimátumod ad, és annak függvényében enged meg valami? Egy frászt. Aki így akarja magához láncolni a párját, az később semmiben sem fog engedni, amikor már "birtokon belül" lesz. Gondolod, ha ezek a dolgok őt az udvarlás idején zavarták, akkor majd a házasság alatt el fogja nézni? Ha majd hozzámész, akkor nemhogy este, de nappal sem dolgozhatsz, nem több napra, de fél órára sem találkozhatsz a barátaiddal, és az lesz a legjobb, ha egy zsákot húzol magadra, amikor kimész az utcára.
2016. nov. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Megfogadom.
2016. nov. 12. 15:26
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek a többiekkel. lúzer p.cs, ha mondhatok ilyet látatlanban. szerintem szabadulj míg lehet.
2016. nov. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!