Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értelmeznétek ezt?

Figyelt kérdés

Az alábbi dolgot kaptam meg a páromtól:

Úgy érzi, hogy megfojtom a ragaszkodásommal és a bizonytalankodásommal.

Pedig én csak vágyom a társaságára és hogy éreztesse velem, hogy szeret.


Mit tegyek/ne tegyek szerintetek, hogy ne érezze ezt fojtogatónak?


2016. nov. 12. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Amikor nekem azt mondtak hogy sokat bizonytalankodok es en magam is nagyon bizonytalan vagyok amikor megereztek azt hogy keves az onbizalmam es nem erzem magam elegnek az illetonek es feltekeny is voltam. Nalad lehet hasonlo miatt?
2016. nov. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem akkor mondtam*

bocsi kicsit ujrafogalmaztam a mondatot es nem teljesen sikerult :D

2016. nov. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mindig így van, te csak a társaságára vágy, ő meg ezt sokallja.

Rajta kívül mekkora a világod?

2016. nov. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Vannak hobbijaim, vannak barátaim, tanulok
2016. nov. 12. 21:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Megoldás :Ne ragaszkodj vedd lazàra és hagyd hogy ő kezdjen ragaszkodni !Én is ilyen voltam nem volt egyàltalàn könnyű de belàttam ez sem megoldàs na meg féltékeny is voltam a pàromra sokàig főleg mikor a nő haverjaival beszélgetett majdnem szakitott a pàrom !
2016. nov. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha szeret akkor ugy is éreztetni fogja ha nem akkor legalàbb kiderül hogy szeret e egyàltalàn vagy csak elvan veled !
2016. nov. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!