Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon sejti, hogy tetszik/font...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon sejti, hogy tetszik/fontos nekem, és nem barátkozni akarok?

Figyelt kérdés

Pár hónapja ismerjük egymást. Ő bevallotta, hogy érez/érzett valamit irántam, ám mivel a 2 éves kapcsolatát nem zárta még le, ezért most ne ma legjobb a helyzet köztünk.


Én meg teszem amit teszek...felajánlom, hogy elkísérem ide-oda, olyan programokat találok ki, ahol kettesben lehetünk, ha buszra száll, én megvárom azt a 10 percet, amíg kifut a járata, mindig úgy búcsúzom el tőle, hogy "Vigyázz magadra!" és hasonlók...


Szerintetek ezekből lejön neki, hogy ő nem barátként, hanem mint lány fontos nekem?


És ha nem tesz ez ellen semmit, tehát hagyja, hadd folytassam, az jó jel?


2010. ápr. 28. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Bruce Willis így csinálná? :D
2010. ápr. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Kurpi urfi ***** válasza:
Kihasználnak haver... ez olyan mikor te megdugsz valakit s másnap kinyomod a telefont csak ez a női változ
2010. ápr. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Kurpi urfi ***** válasza:
változat* elöző voltam
2010. ápr. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Fke ***** válasza:
Ideje férfinak lenni. Ne várj már arra, hogy azt mondja, hogy na msot lehet valami. Amikor kettesben vagytok talán érintsd meg a kezét és figyeld a reakcióját vagy valami, aztán, ha nem húzza el, akkor haladj tovább.
2010. ápr. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Megeshet, hogy kihasználnak. De inkább nők válaszára volnék kíváncsi...
2010. ápr. 28. 21:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha a nőktől vársz választ és EL IS HISZED amit mondanak, akkor jó pszichiátriát kívánok!!! Inkább még nekünk se higyj!
2010. ápr. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

ha azt mondta, hogy valamit érez/érzett irántad, akkor nyugodtan tehetsz bátrabb lépéseket.

de szerintem gondolkozz el, hogy érdemes-e rá várnod, ha komoly a kapcsolata. esetleg beszélgessetek erről vele is, talán ez lenne a legjobb megoldás.

2010. ápr. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!