Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megpróbáltam megcsókolni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megpróbáltam megcsókolni. Bocsánatot kérjek?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, fiú, aki nagyon nagyon tetszik nekem. Barátok vagyunk, mindig együtt járunk haza és bulizni is de sajnos van barátnője akit nem ismerek. 4 hónapja külön vannak mert a lány elment külföldre tanulni.

Pénteken buliztunk és megpróbáltam flörtölgetni kicsit más pasikkal de ő mindig a nyomomban volt. Megfogta a kezem és úgy vezetett ide oda amin meg is lepődtem.

Buli után hazafelé már nagyon ittasak voltunk és megpróbáltam megcsókolni ami az arcán csattant végül mert elfordította a fejét. Nyílván nem akarta.

Hazamentem, azóta nem beszéltünk. Ma suliban nem szólt hozzám és nem velem jött haza hanem egy haverjával gyorsan elrohant. Annyira hülyén érzem magam a viselkedésem miatt. Mit gondoltam..lelkiismeret furdalásom van hogy ki akartam kezdeni vele úgy hogy van barátnője de azt hittem én is bejövök neki a viselkedése alapján. Most félek, hogy levesztem a barátságát. Szeretnék neki beszélni erről. Bocsánatot kérjek érte vagy ne fujjam fel ennyire a dolgot és viselkedjek úgy mintha mi sem történt volna? Hülye vagyok


2016. nov. 14. 19:22
 1/5 A kérdező kommentje:
24 évesek vagyunk, főiskolások
2016. nov. 14. 19:25
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy bocsánatkérés sose árt, és szerintem ez most alap, ha szeretnéd a jó kapcsolatot fenntartani vele. Bár az ital szerintem nem ok semmire, de tény, hogy egyeseket bátrabbá tesz. Mondd meg neki, hogy sajnálod, és lehet kicsit sokat ittál, de így se szabadott volna rányomulnod. Rosszul érzed magad miatta, de nem akarsz tőle semmit (ha tényleg nem akarsz).
2016. nov. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
Nem vagy hülye:) nyugi, semmi rosszat nem tettél, szerintem sokan ebben az esetben(mármint hogy a nyomodban volt) hasonlóan reagáltak volna, reménykedtek volna hogy ő is érez valamit. Nézd inkább úgy, hogy lehet, hogy ha ott abban a helyzetben nem próbálkozol be, akkor most is bánnád, mert hát ki tudja...
2016. nov. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Ma amikor elindultam hazafelé utánam jött és belémkarolt. Szerencsére nem neheztel rám. Annyira örülök! Nekem ő az egyetlen barátom a suliból.

Az sem bánt már annyira, hogy bepróbálkoztam. Amennyiben legközelebb elmegyünk bulizni, ezekután már tuti nem próbálkozom nála.

2016. nov. 16. 00:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Azóta mi lett?
2020. aug. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!