Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak miért maszturbálnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért maszturbálnak ha van párjuk és rendszeres a szexuális életük?

Figyelt kérdés
2008. okt. 5. 17:28
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ezt nem azért kérdezem, mert problémám van ezzel, csak érdekel a miértje
2008. okt. 5. 17:29
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Én nő vagyok, és én akkor is szoktam maszturbálni, ha rendszeresen szeretkezek a párommal. Mert előfordulhat, hogy épp akkor jön rám, amikor a párom épp dolgozik, vagy elutazott, vagy akármi más, akkor meg miért ne? Gondolom hasonlóképp vannak ezzel a férfiak, és nekik általában nagyobb az étvágyuk is! :D
2008. okt. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Pasi vagyok. Csak a magam nevében tudok írni. Én azért maszturbálok még a nemi élet mellet is ,mert szükségem van rá. Mivel nő vagy nem tudhatod persze,de nálam úgy van, hogy mikor nem szeretkeztem már két napja a heréimen érzem azt a bizsergő érzést, hogy távozni akar belőlem a sperma, és ha úgy vagyok mint az előttem szóló,hogy nincsen itthon a párom,akkor kielégítem magam. Igaz várhatnék mí hazajön, de nálam a maszturbálás nem akedálya annak, hogy a páromnak is örömet szerezzek, és ugyanúgy eltudok menni mert termelődig annyi sperma, hogy élvezzük az együttlétet. Ha nem maszturbálok, vagy nem szeretkezem,akkor feszülteb,ingerültebb leszek. Valahol a maszturbálással lehet levezetni a napi feszültséget.
2008. okt. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nos, én férfi vagyok, 2 és fél éve vagyok együtt a kedvesemmel és egyáltalán nem maszturbálok. Még előtte volt olyan, hogy egy nap 7-szer csináltam, de amióta vele vagyok egyszerűen a maszti már egyáltalán nem hoz lázba. Egyszer csináltam, amikor ő 1 hónapra kiment külföldre. És igazából az sem volt olyan nagy durranás. Annyira jó vele a szex, hogy már egyáltalán nincs szükségem a masztira. Nekem nem a szexuális kielégülésre van szükségem, hanem hogy VELE szeretkezzek.
2008. okt. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

az uccsó komment volt a legjobb...nő vagyok, és ezt jóvolt hallani, hogy vannak még ilyen férfiak

tudom nem a kérdésre válaszoltam, de igazából énsem tudom a választ, mert eccerűen ilyen a nagy százalékuk, hogy bármikor rájuk jön és képtelenek uralkodni magukon, "mert minek?" alapon.

2008. okt. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Első hozzászóló vagyok! Szerintem maradjunk annyiban, hogy inkább maszturbáljon, mint más nőnél keresse ezt a lehetőséget!
2008. okt. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
igen, inkább masztizzon, minthogy más nőhöz menjen, ha képtelen megelégedni a saját nőjével, és muszáj neki máshogy is csinálni
2008. okt. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem itt nem arról van szó, hogy képtelen megelégedni saját nőjével. Ne legyünk már ennyire negatívak!
2008. okt. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

SZTEM EZ OJAN MINTHA LENNE EGY JO BMW-D VAGY MERCEDESED

ÉS AZ AUTOSZALONBA AKKOR IS KIPROBÄLNÄL EGY MÄSIK PORSÉT AUDIT

PEDIG VAN EGX JO KOCSID

A KÉSZTETÉS RÄVISZ

HA JOLESIK MÉRT NE

HA MÄR NEM ESIK JOL AKKOR BIZTOS NEM FOGJA SENKI VERNI A FARKÄT

2008. okt. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az előttem szóló mondataiban van valami igazság. Szerintem Inkább masztizzon egy pasi a házasságban,akármilyen jó a szex minthogy félrelépjen!

Vannak,akik nem masztiznak és úgy gondolják ők csinálják jól,mert nekik elég az amit a kedvesük nyújt. Hát legyen úgy. Vannak olyan emberek, akik sosa nincsenek megelégedve magukkal(lásd az egyfolytában fogyókúrázókat akik 50 kg-an is kövérnek érzik magukat) Ilyen ez a szexuális éhség, vagy kielégülés vágy is. Hiába elégült ki közösen pl tegnap a feleségével, a pasinak már ma ismét kielégülési vágya van. Ez nem baj! Ha kedve tartja elégítse ki magát. Teljesen természetes dolog. Az a nem természetes, hogy vannak olyanok, akik tudják, hogy szabad és lehet csinálni, de azért nem teszik mert ezzel azt akarják mutatni, hogy nekik semmi szükségük rá és erősebbek annál mint aki magához nyúl Az az erős aki fel meri vállalni önmaga és a párja előtt a vágyait az önkielégítéseit. És nem feszeng belül, hogy mikor jön már haza az asszony, hogy végre legyen valami. Persze megoszlanak a vélemények.

2008. okt. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!