Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy hódítsam meg azt a nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PozsySanya kérdése:

Hogy hódítsam meg azt a nőt aki tetszik? Azzal egésszel semmi baj nem lenne ha nem lenne barátja.

Figyelt kérdés
Elvoltam egy buliba ahol az egyik csaj ismerősömmel találkoztam illetve neki a barátnőjével.A barátnője nagyon szimpatikus volt (azóta kiderült hogy fordÍtva is igaz) és elkezdtünk táncolni. Egyszer csak bejelentette a csaj hogy van barátja régóta. Az egész estét áttáncoltuk és utána hazaúton meg kézfogás, ölelkezés volt. Annyira nem is akartam nyomulni. Viszont kiderült hogy mindkettőnkbe van valami kölcsönös vonzalom. Azóta folyamatosan beszélünk napi szinten folyamatosan. Találkozót egyenlőre még szem szeretne a barátja miatt de ugyan úgy érez mint én, és mind a ketten többet érzünk a másik iránt mint barátság. Hogyan tudnám meghódítani a szívét?

2016. nov. 16. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Leirásod szerint a szive meg van hoditva. A barátját meg kihivod párbajra és lelövöd (vagy ö téged?) probléma megoldva mindkét esetben.
2016. nov. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ x) ezenkívül esetleg valami? :D
2016. nov. 16. 19:20
 3/7 anonim ***** válasza:
58%

Beszélj a pasijával, hogy lépjen ki a képből, mert útban van, csak ő az egyetlen bibi, egyébként már együtt lennétek a csajával.

Szerintem innentől ő sem lesz képben.


Vagy egy darabig futtat titeket a csaj párhuzamosan, aztán vagy elhagyja érted, vagy csak csalja veled a pasiját.

Érdekesek ezek a külön bulizó lányok, hogy tudják mondani, hogy nem pasizni mennek, aztán mégis milyen gyakori, hogy egy ilyen buliban összejönnek valakivel...

2016. nov. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan csapd neki a szelet. Valószínűleg mar nem erős az érzelmei a párja felé. (Én ugyan ebben a helyzetben vagyok.)
2016. nov. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat én is ezekre gondoltam egyébként ;)
2016. nov. 16. 20:50
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is lehet nyomulni a lányra.


Viszont a pasijával nem neked kell foglalkoznod, hanem neki, az ő kapcsolata, neki kell kilépnie belőle!

Ha már olyan a viszonyotok, akkor én tuti kérném, hogy szakítson vele, ha nem teszi meg, akkor pedig választás elé állítanám (és ha erre kerülne sor, hogy választás elé kell állítanod, akkor minden bizonnyal nem vele fogod leélni az életed, de pár jó év lehet belőle így is).

2016. nov. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
az mennyire jó vagy esetleg rossz ha elgondolkodik már a csaj? egyszer benne lenne egyszer meg ő hűséges marad. ez picit számomra idegesÍtő és idegbajt kapok ezen a részen.
2016. nov. 18. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!