Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tortent? Es most mit csinaljak? Magyarazat lent

Figyelt kérdés
Arrol lenne szo hogy parommal tobb mint 2 eve egyutt vagyunk es van is egy kisbabank de az utobbi idoben nagyon megvaltozott talan ugy nehany honapja es most mar nem birom.Csak azt latja meg amit nem csinalok meg es lecsesz erte de egy kisbaba mellett nem konnyu mindent tokeletesen megcsinalni igaz mostansag faradt vagyok es tenyleg jonehany dolog elmarad nem csinalom meg. Kovezzetek meg de fozni nem tudok olyan jol mert nem volt hogy megtanuljam de most tenyleg oda teszem magam es csinalom es fozok meg minden. De o mindenbe belekot.Pedig probalok mindent megadni neki. Mostansag valamiert nem megy a szeretkezes mert faj nogyogyaszhoz is akarok menni megis erte megteszem ha nincs is kedvem es faj is kibirom erte pedig van hogy fojnak a konnyeim megis mindent megteszek erte.allandoan veszekszik valamiert. Mikor melobol haza jon mar nem is nagyon koszont egy csokkal mint regen...mi tortenik?mi lessz ebbol?mit csinaljak?tuti bennem van a hiba de ennyire? Ebbol mi lessz szerintetek szet megyunk?bocs ha hosszu lett

2016. nov. 17. 08:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hülye vagy? Neked kéne őt kiraknod, nem magadat okolnod, mikor szimplán egy degenerált a párod.
2016. nov. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

1. NEM BENNED VAN A HIBA!

Azt leszámítva, hogy te sem a megfelelő embernek szültél gyereket, de ezt már visszacsinálni nem lehet.


2. Kisbaba mellett örüljön, ha kap enni, és van tiszta ruhája. Tisztázd vele kur.va sürgősen, hogy te is dolgozol, csak nem mész el otthonról, és sza.rul fizet (GYED vagy GYES), ezt te most viszont azért kapod, hogy a babát ellásd napi 24 órában. Nem tetszik neki, hogy valami nincs kész?! Tessék megcsinálni!! Ő 8 órát dolgozik naponta, te viszont 24 órát! Egy babának nem mondhatod azt hajnal kettőkor, hogy oldd meg, én most már pihenni szeretnék.

Semmi empátia és józan ész nem szorult az emberedbe.


3. Nem kötekedni kell, hanem terhet levenni a válladról, ha ő is egyértelműen látja, hogy összecsaptak a hullámok a fejed felett. Akár kivehetne egy-két szabadnapot is, hogy vagy ő pelenkázik és altat, amíg te pakolsz és takarítasz, vagy fordítva: ő is főzhet és mosogathat, amíg te szoptatsz, mert ha azt ő csinálja, az erősen büntethető kategória...


Ne hagyd magad, és csapj oda az asztalra, mert nem a rabszolgája vagy a bejárónője vagy, hanem a párja, a gyereke anyja, és ennek megfelelően bánjon veled!

De ahogy az írásodat elnézem, te az az ízig-vérgi mártír nő vagy, aki inkább sír csendben, csak azzal se zavarja meg a drága hites urát.


4. Itt el is értünk a szexhez. Azért fáj, mert a hátad közepére nem kívánod ezt a kötekedős, kiabálós barmot, de félelemből mégis odatartod. A tested nem tudod becsapni, a hüvelyed egyáltalán nem akarja beengedni a Zuradat. Tiltakozik.

Szép kis forma, ha őt nem zavarja, hogy te bőgsz, mert annyira fáj, csak azt érdekli, hogy ő üríthessen. Ebből tökéletesen lehet látni, hogy mennyit érsz a szemében, és mit jelentesz neki. Nem foglak áltatni, kb. annyira tart, mint egy használt zsebkendőt. Szeretetnek, gyengédségnek a leghalványabb nyomát nem látom. Ha egy icipicit is jelentenél neki valamit, ha egy egész picit is kedvelne, akkor nem így esik neked, hogy te sírsz, de tűröd. Erre ép elméjű férfi nem képes!! Konkrétan fel se állna neki így. De lehet, hogy a "kedves párod" erre gerjed, magyarul szadista. Ez nagyban megmagyarázná azt is, hogy miért ordít veled állandóan (lelki terror, lelki bántalmazás és megalázás), és miért egy ilyen kis mártírt választott a nőjének: mert veled ezt meg lehet tenni, és még el is hiszed, hogy megérdemled.


Ebből az lesz, hogy majd akkor mentek szét, ha már elvert téged párszor, mert addig nem hiszed el, hogy ennek a kapcsolatnak meszeltek.

Gondolom, most jön majd a "de én szeretem, és semmi esetre nem akarom elhagyni", és a "nincs hová menni kisgyerekkel, ő tart el minket". Ebben az esetben meg a lesz, hogy te szépen ezt tűröd még pár évig, a pasid talál egy másik csajt, téged kivág, mint a macskát, kinyomja a szemed valami 10 ezres gyerektartással, és többé felétek se néz. Abba is belesz.arik, hogy hová viszed a gyerekét, vagy megfagytok-e az utcán.


Állj a sarkadra nagyon sürgősen, és kérj segítséget, ha egyedül nem tudsz kiszakadni, mert ebből nagy baj lesz még!

2016. nov. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Nem nőtt fel a gyerekvállaláshoz. Nyűg neki az új helyzet, pedig inkább besegíthetne, ha látja, hogy szétaprózódik a figyelmed és az energiád.

Nagyon határozottan kellene fellépned és kicsit helyreraknod, hogy vegye észre magát, vegye ki részét az otthoni dolgokból, ne csak elvárjon.

2016. nov. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%

Előzőek jól leírták.

Nem tudom tervezett gyerek volt-e, de ez a pasi turi hogy nem érett meg az apaságra.

A te hibád az hogy rossz férfinak szültél, ezzel kicsesztél magaddal és a gyerekkel is sajnos. Erről te tehetsz igen.

De arról hogy egy bunkó idióta a pasi arról nem tehetsz. Én kiadnám az útját.

2016. nov. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hat ha megsem kérdezi tőled hogy mijen volt a azex vagy szex közben egyàltalàn nem figyelmes szàmomra ez is egy àrulkodó jel !
2016. nov. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Màrmint hogy nem szerelmes beléd csak hasznâl mert pasibol van ki kell valahol üriteni!
2016. nov. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Eddig semmi baj nem volt es amugy a sz.ex az ugye o nem tudja hogy nekem faj meg ilyesmi...ez par hetig tartott most latok valtozast hogy visszaallt a regi jo ember szerintem csak a melo miatt volt ilyen barom...eddig vegig jo volt semmi baj nem volt jo persze alap neha egy egy csetepate de amugy nem volt soha baj...most nehany hete csinalta.a hetvegen mar nem volt baj...egyik percrol a masikra valtozott. Nen ertem
2016. nov. 21. 11:31
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hat sztem igényelné a szexet és szeretné hogy te jezdeményezz de màr ott van egy kisbaba és neki màr bekellene segitenie meg rugalmasnak lennie de ehelyett bolobdoskodik ez nem vmi biztató jel!
2016. nov. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ööö.... Mi az, hogy "alap néha egy kis csetepaté?" Milyen csetepaté? Mi az hogy alap? Ha megütött, akkor ez már rég nem párkapcsolat, és k*vára szarik rád.
2016. nov. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nem biztos hogy látni fogjátok ezt,de azóta még együtt vagyunk és nem akarom elazólni magam de mostanra szerintem kezd egyre jobban beérni az agya.Mostmár jól vagyunk,bár még van mit fejlődni,de jó apa,jó pár számomra.Igaz már nem abban a sz@rban élünk(nem szó szerint) de egyre jobban alalkulnak a dolgaink :)
2019. júl. 22. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!