Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? (marha hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? (marha hosszú magyarázat )

Figyelt kérdés
Van egy srác kollégák vagyunk már 3 éve az előtt jegyzet el a barátom mielőtt találkoztunk, csak halogattuk ezt az egész esküvő dolgot aztán végül kitűztük a dátumot. Aztán a munkahelyen volt egy buli ahol ez a srác elmondta hogy több akar lenni mint barát. Erre én elutasítottam de aztán megcsókolt és nagyon jó volt!! De megmondtam hogy nem lehet semmi köztünk, amikor hétfőn be mentem dolgozni az asztala üres volt!:( Én felbontattam az eljegyzést miatta mert rá jöttem hogy szeretem és ő a legjobb barátom !! Az ő kirendeltségüket bezárták és most vissza jött de van egy barátnője azaz volt !! Ma egy magasabb pozíciójú állás interjúra ment és félek hogy ő kapja meg illetve egy céges napon kicsit többet ittam mint kellene és azt mondtam hogy hiányzik a BARÁTSÁG erre a barátnője aki amúgy utál engem elhordott mindenek mert amúgy se felhőtlen a kapcsolatuk de nagyon szeretem mit kéne tennem mondjak le róla végleg ?? Kösz hogy végig olvastad !!:P
2012. márc. 18. 19:54
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Egy buta kismajom vagy.
2012. márc. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
azaz volt egy állás interjún :) a barátnője meg van még
2012. márc. 18. 19:56
 3/28 A kérdező kommentje:
miért vagyok "buta kis majom"
2012. márc. 18. 19:57
 4/28 A kérdező kommentje:
??
2012. márc. 18. 19:57
 5/28 anonim ***** válasza:
Van barátnője, tehát ha van benned egy csepp jóérzés is, akkor békén hagyod.
2012. márc. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Mert így születtél.
2012. márc. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

most hívott vissza utasította az állásajánlatot :) ne lesz kirendeltség vezető :)

Ja és lehetnétek egy kicsit pozitívabbak mert eddig csak egy normális választ kaptam

2012. márc. 18. 20:03
 8/28 A kérdező kommentje:

ja és ez köztünk kb. 3 éve húzódik és 1 hónapja van együtt a barátnőjével

amúgy meg elég nehéz lenne kiverni a fejemből azt aki három métere ül tőlem és mindig együtt szívatjuk egy másik kollégánkat

2012. márc. 18. 20:13
 9/28 anonim ***** válasza:
H.P.
2012. márc. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
mi az a H.P. ?? mert ha hisztis p.csa akkor tudod hova mehetsz
2012. márc. 18. 20:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!