Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj ha szerelmemmel folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha szerelmemmel folyton vitatkozunk eltérő életstílusunk miatt?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretjük egymást,véglegesnek gondoltunk kapcsolatunkat. A baj,a viták megrontják a boldogságunkat.

A férfi-női szerepkört nem egyformán képzeljük,legalábbis a gyakorlatban nem. Gondoltam már arra hogy talán mással kellene ismerkednem aki jobban hozzám való,akinek úgy telnek a napjai hogy hasonlóak az enyémhez.

Van is egy ismerősöm már nagyon-nagyon régről aki udvarolt nekem,ő például tökéletesen illene hozzám.De úgy érzem semmiképp nem tudnám szeretni,külsőre nem vonz.

Szerelmem viszont nagyon.

Kíváncsi lennék más hölgy véleményére,maradjak-e szerelmem mellett a problémák ellenére is,vagy nyissak más felé akár olyan áron is hogy nem szeretem.

Van-e valakinek ebben tapasztalata?


2016. nov. 17. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
Mi a problémátok konkrétan? Nem csicskul be?
2016. nov. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hogy tölti a napját? és te?


hogy képzelitek el a szerepeket?

2016. nov. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mindketten dolgozunk,nekem még kislányomat is el kell látni,aki nem közös.Ő 12 órázik,többször van nappal itthon.Akkor viszont ne csinál semmit.Én haza jövök,kapkodok hogy készen legyek estére mindennel,és emiatt nagy bennem a feszültség.Zavar hogy ő addig csak tévézik,pihen.Azt mondja nem miatta van ennyi dolgom,egyébként sem csinált eddig sem háztartási munkát.Régi kapcsolatában takarított,most viszont azt sem tartja fontosnak,gondolja majd én megcsinálom.

Ásványvizet azt cipeli nekem és kajákat szoktunk együtt venni,azt mondja ez tőle segítség.

Az is zavar,látom azt várja mikor leszek kész a dolgaimmal,mikor foglalkozom már vele.

Vágynék egy olyan társra aki egyenrangúan besegít,akár önállóan is.De hát ő a szerelmem,én mégsem érzem mellette teljesen jól magam.

2016. nov. 17. 20:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Az az igazság,hogy lehet ő neked a szerelmed,de te mi vagy neki,a rabszolgája? Én megmondanám neki,hogy ha nem változik akkor lapát... Azért mégiscsak nem taplnyaló egy nő sem.
2016. nov. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem szolgaságra születtél. Ezt ne kell látnod. Ha nem tud érdemben változtatni, akkor elgondolkodni.
2016. nov. 18. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!