Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eltérő szexuális étvágyú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltérő szexuális étvágyú embereknek menniyre lehet tartós a kapcsolata? 22/N

Figyelt kérdés

A párom 23/F korai magömléssel küzd. Sikerült időben meghosszabbítani az együtt töltött időt(perceket) de ezt sem tartom megfelelőnek.

Van hogy egy hónapig nem szexelünk, hiába közeledek, hirtelen álmos lesz, vagy most épp nincs kedve. Én tudom, hogy ez a korai magömlésnek tudható be, de azért ezt egy életen át sem lehet így.

Én azért ennyi idősen igényelném, hogy "összebújjunk" az ágyban, ha nem is minden nap, de azért ennél jóval gyakrabban. Ha beszélünk róla, azt mondja , hogy ő is tudja hogy ez kevés. És ennyivel el is van intézve...



2015. júl. 3. 16:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de ez nem fog működni. Keress mást.
2015. júl. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 RRR ***** válasza:

nem nagyon

pláne,ha a társ meg se próbál tenni valamit érte....

2015. júl. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Neked nincs párod, vagy társad. Ma egy fiú tudhatná, ha nem megy a lőccsel, kisegítem nyelvvel, ujjal.

Te még valószínűleg nem elégültél ki soha!

Ezt tényleg gondolom, nem köpködök!

2015. júl. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Neked nincs párod, társad. A mai fiúk tudhatnák, hogy ha nem megy lőccsel, kielégíthet nyelvvel, ujjal!

Te valószínűleg még nem elégültél soha ki!

Sajnos ezt tényleg így gondolom, nem köpködésből írom!

2015. júl. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Bence_ ***** válasza:

Nem megy. Ez olyan mintha nem kapnál inni.

Ideig órát lehet húzni de így minek?

2015. júl. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

sztem sem megy. kerek perec mond meg neki hogy szakitani fogsz vele emiatt ha nem valtoztat. es akkor talan eszbekap.

es ilyenkor te is kezdemnyezd a szexet rendesen, vedd a szadba vagy simogasd neki sokat. ha csak odasugod hogy szeretned o megmondja almos es vege, attol meg nem tudja hogy ez rosszul esik es fontos lenne.

2015. júl. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Természetesen a korai magömlés kezelendő, hisz ez egy következménye valaminek. Keressetek fel pszichológust/pszichiátert, esetleg urológust.

Ez nem természetes.

2015. júl. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 WheneverYouWant ***** válasza:

Előbb utóbb menni fog higgy nekem ... sok gyakorlás kell ÉS AKARAT. Valahogy motiválnod kell hogy megtanulja visszatartani. Találj ki neki játékokat... Pl ha tovább bírja mint 5 perc akkor legközelebb kap valami extrát. Ez egy fejleszthető dolog. Régen nekem is voltak ilyen problémáim, ma már inkább dicsérgetni szoktak a lányok:)

A legjobb úgy hogy ha az elején ráhagyod, had kezdje el olyan lassan ahogy szeretné, légy türelmes... majd később gyorsul... én így bírom a legtovább. A végén már rendesen küzdeni kell hogy el tudjak menni:)

Van még egy játékra ötletem amivel fejleszteni lehet.. Ha a kezeddel vagy a száddal elégíted ki mond neki hogy valahogy jelezzen mielőtt elmenne és állj meg egy kicsit később folytatod és így próbáld meg minél tovább elhúzni.

Olvasgass, van még egy jó pár dolog amire ha odafigyel közben akkor meg tudja hosszabbítani.

2015. júl. 4. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem, nem lehet sokáig, meg hát minek is?

Ha ő inkább elzárkózik, minthogy javulni próbálna...

2015. júl. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!