Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 éve nincs kapcsolatom! Hogyan tudnám legyőzni a félelmemet a férfiakkal szemben?

Figyelt kérdés

Rengeteg lehetőségem lett volna összejönni valakivel ,de a végén mindig megfutamodok..megköszönöm neki és bocs nem :S

Ez évek óta igy megy és általában ez teljesen megfelel nekem igy de mégis hiányzik egy társ az életemből! :( Addig oké hogy sok trauma ért és ezért nem stb..de az a helyzet hogy sosem foglalkoztatott az hogy megerőszakoltak megvertek ..bumm bele megtörtént elmúlt,de valahogy mégsem vagyok túl rajta vagy nem tudom,talá csak megszoktam hogy egyedül vagyok..5 év nek bőven elégnek kéne lenni ahhoz hogy új kapcsolatba kezdjek.

Nem tudom mitévő legyek


2010. ápr. 30. 10:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy psichológussal próbáltál már erről beszélni? Sztem sokat segíthet.S nem kell az a felfogása legyen mindenkinek,h oda csak a psichopaták járnak.
2010. ápr. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Még régebben voltam..kaptam ilyen szorongásgátlót vagy minek nevezzük..aztán mivel anyám gyógyszerfüggő..gondoltam ebből én nem kérek.akármelyikhez mentem csak gyógyszer akart felírni ,azóta nem voltam. eltudok lenni én a pasikkal meg minden csak amikor kicsit úgy érzem másféle a közeledése ,mármit több mint baráti akkor futamodok meg.Szóval a társasági életem lényegében rendben van. nem vagyok depis meg semmi hasonló
2010. ápr. 30. 10:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy ismerősömet is hasonló rossz trauma érte 16 évesen, az első kapcsolta 28 ! évesen volt utána, hosszú agydokihoz járás után... És ő sem érezte h valami baj van, mindig azt mondta nem is emléxik a történtekre, mégis tudtad alatt félt minden hímnemű egyéntől. :(
2010. ápr. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem pszichiáterre van szükséged, hanem pszichológusra. de egy pszichológus lehet egyenlő egy jóbaráttal, akivel ki tudod vesézni ezt a témát folyamatosan. biztosan nem dolgoztad még fel a történteket, azért nem engedsz magadhoz közel pasit. ezt csak az idő oldja fel. segíthetsz az időnek annyiban, hogy megemészted, de ezt csak kibeszéléssel fogod elérni, amihez én is javaslok egy pszichológust, ha nincs egy jóbarátod, akivel erről folyamatosan lehetne beszélni.
2010. ápr. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de van jóbarátom..olyannyira jóbarát ogy ő velem van 12 éve és ő igaz barát.és kibeszéltem már magamból nemegyszer és mégsem megy
2010. ápr. 30. 10:46
 6/7 anonim ***** válasza:

Legyél minél többet társaságba...és ne tarts magadban semmit!

Viszont el kell határoznod magad!Sajnos vannak olyanok,akiknek trauma nélkül sem megy ez!Neked kell magad arról biztosítani,hogy igen túl vagy már a traumákon,és végre lépned kell.Nem a pasik felé kell a határozottság,hanem magad felé!

Az agyturkászokat én sem javaslom,van tapasztalatom nekem is velük...

2010. ápr. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ha valakivel nyitott leszel, soha nincs arra garancia, hogy ne fogsz csalódni

ha ezt el tudod fogadni, tudsz a mának élni, akkor leszel rendben

2010. ápr. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!