Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért buknak a Nők az egyenruh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Niceszisz kérdése:

Miért buknak a Nők az egyenruhásokra? Pl rendőrök, katonák stb

Figyelt kérdés
Van ismerősöm aki rendőr és olyan igénytelen meg nem egy szépfiú és mégis mindig olyan full jó női vannak.....

2016. nov. 25. 10:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Ez így nem igaz. A közmunkásokra pl nem buknak.
2016. nov. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék!
2016. nov. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%
A férfiak miért buknak a modellekre,sztriptíz táncosnőkre,prostikra? Van ismerősőm aki a rosszlányokon hirdeti magát,mellé egy ordas qu-r-va és mindennap más kúrja ájulásig. .
2016. nov. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert szexi. De szerintem ezt a pasiknak sem kell magyarázni. Bárki jobban néz ki szépen felöltözve, mint kopott farmerban/mackóban/kinyúlt pólóban, stb.
2016. nov. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
17%
wtf rendőrre?azaz sünre ki bukik?az meg is èrdemli.az tojjon sünt ppp
2016. nov. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem sosem jöttek be max előjátéknak stb nállam inkább a fekete ing és az öltöny tölti be ezt a szerepet. Akárhogy nézhet ki, ha ez van rajta akkor bejön.
2016. nov. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%
Mert az egyenruha határozottságot ad az embernek és egy határozott,magabiztos férfi nagyon is szexi.
2016. nov. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy katona exem *.* nem tudom, vonz, minden lemondassal egyutt, ha epp ugy dolgozott. Sot attol meg jobb volt a talalkozo. Grrr :p
2016. nov. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%
Nekem is bejönnek, nem tagadom. :D Az okot nem tudom megmondani, viszont pont azért, mert rajtam kívül még egy csomó nőnek bejönnek, komoly kapcsolatot nem tudok elképzelni Velük. Féltékeny típus vagyok, másrészt tudom, hogy milyen munkerendben dolgoznak, és a bizonytalanság totál felőröl lelkileg.
2016. nov. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Sunshinedoll ***** válasza:
Nekem nem jön be egyik se. Kivéve az orvos.
2016. nov. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!