Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A rendőrök miért tetszenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rendőrök miért tetszenek egy csomó nőnek? Egyenruha miatt?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 18. 17:18
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
is, meg ha láttál már rendőrt.. nem épp nyeszlett, vézna fériak.. a fizikai követelmények miatt állt izmos nagydarab stb stb.. szal férias.
2010. ápr. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a tűzoltók jobban bejönnek mint a rendőrök. És igen, az egyenruha és a foglalkozásuk miatt. Ha a párom egyszer beállítana a hálószobába tűzoltó jelmezben valószínű fél éjszaka röhögnék, és nem lenne belőle szeretkezés... ehhez társulnia kell egy mögöttes érzésnek, hogy ő valóban ezzel foglalkozik! Nem tudom jobban elmagyarázni :D 20/L
2010. ápr. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
és az utcaseprők egyenruhájával mi a baj?
2010. ápr. 18. 17:23
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok... az utcaseprők egyenruhájával semmi baj, cuki láthatósági mellény :D, de abszolút nem tudok egy álom pasit elképzelni benne, akinek bármilyen tekintélye is lenne. A testalkatról már ne is beszéljünk, általában nem azok a nő ideálok...
2010. ápr. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de általában nem a test fontos a nők szerint hanem a kisugárzás,utcaseprőkek nem lehet az?mielőtt félreértés történne nem vagyok az:)
2010. ápr. 18. 17:29
 6/9 anonim ***** válasza:
De lehet... lehet a helyi kisboltban, a discoban, a kocsmában, a piacon vagy bárhol ahol "civilben" vannak! :) Ha magamból indulok ki, alapvetően nem is ezzel van baj, inkább az indítékra lennék kíváncsi, hogy miért nincs rendes munkája. Felénk ÁLTALÁBAN értelmileg sérült emberek "dolgoznak a városért" vagy közmunkára ítélt emberek. Szóval a kettő közül egyik sem éppen az ideál, hogy arról már ne is beszéljünk, hogy egy nő hiába mondja azt hogy a pénz nem számít, azért valamilyen szinten igen. Én 20 éves vagyok, és nincs szükségem arra hogy mindent alám tegyenek, remélhetőleg soha nem is lesz, de párválasztásban most már igen is fontos, hogy a kiszemelt srácnak, legyenek normális céljai, vagy rendes állása, és ne egy utcaseprő mellett éljem le az életemet. Szóval remélem érted.
2010. ápr. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
persze,csak gondoltam,hogy ők is szeretnének családot meg egy kedves normális lányt na mindgy elkalandoztam egy kicsit.
2010. ápr. 18. 17:39
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Régen rossz ha egy fiatal utcaseprőként kezdi az életét... erre csak ennyit tudok mondani. Ha valaki valami miatt erre szorul oké, ám legyen.

Mit tudom én, megélhetési gondok, nuku munkahely, valamiből el kell tartania magát, oké csinálja egy darabig, amíg befejezi a sulit, nem talál mást...

Büntetés gyorshajtásért, nincs kedve kiperkálni 60 ezret, helyette inkább elmegy közmunkára, hát legyen, lehet én is inkább ezt tenném...

2010. ápr. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Veszélyes a munkájuk, ezért hősiesek lehetnek.
2010. ápr. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!