Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszeretem a legjobb haverom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszeretem a legjobb haveromba!?

Figyelt kérdés

Már beszéltünk róla.De ő még a volt csaját szerete de mi nagyon birjuk egy mást!

Mit tegyek?????


2010. ápr. 30. 12:11
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Tanulj meg helyesen írni. Mást nem tudok javasolni.
2010. ápr. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Várj, hátha kialakul valami, ha meg közben esetleg megtetszetek egymásnak valakivel, akkor meg jöjj össze azzal. Ha még a volt csaját szereti... hát esetleg megpróbálhatod elfeledtetni vele, menjetek el egyet mozizni meg ilyenek, mert ha haverok vagytok, akkor a közös program nem lehet nagy dolog, és közben hátha össze jön valami, de ne parázz rajta, gondolja arra, hogy minden úgy is úgy fog történni, ahogyan kell, és akkor amikor kell.
2010. ápr. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lapozd fel a helyesírási szótárt!:D
2010. ápr. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem kezdjetek el szexelni aztán majd kialakul.
2010. ápr. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
sztem fogadd meg a 2. valaszolo tanacsat :) nem tudom miert poen a tobbinek ekkora baromsagot irni.
2010. ápr. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lány vagy vagy fiú?
2010. ápr. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolso valaszolonak!

gondolom lany!

2010. ápr. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Huha képzeljátek el tudok helyesen írni és köszönöm aki normálisan válaszolt!

Amugy lány vagyok!!!!

2010. máj. 1. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!