Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gazdag pasik ti honnan veszite...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gazdag pasik ti honnan veszitek észre, hogy a barátnőtök titeket szeret és nem a pénzetek?

Figyelt kérdés

Miből veszitek észre?

Hisz a törődést is meglehet játszani.


2016. nov. 26. 08:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
20%
Sajnos van sok lany aki ez miat van a pasijaval:( de ez ki hasznalas es semmivel se lehet le irni h milyenek az ilyen nok:((( de szerintem azzal ha penzt elfogad meg celozgat is ra hogy ez jo lenne az jo lenne.. Pl mint lany en nm kernek tole semmit hiszen szeretem:) es meg a fold ala is sulyednek szegyenemben ha penzt adna nekm :) \L
2016. nov. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%

Egy gazdag haverom ezt úgy csinálja, hogy az első 5-6 randi alatt ki se derül, hogy van pénze. A faterja melós autójával megy a randira, beülnek egy kávézóba, nincs nála öt köteg pénz, nem márkás cuccokban villog, stb. Pont mint bármelyik másik pasi.


Ennyi idő alatt kiderül, hogy a lányt tényleg érdekli-e, vagy sem. Ha nem, akkor sose fogja megtudni, hogy mit szalasztott el.

Először ő is azt csinálta, hogy kiöltözve ment a csajért a tuning Mazdával, és elvitte egy drága étterembe. Aztán kicsit elbeszélgettünk vele, hogy akkor ne sírjon, hogy a csaj a pénzéért van vele, ha azzal villog már az első perctől! Kiokosítottuk kicsit.

:)

2016. nov. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
37%

Nem nehéz észrevenni.

Gyanúsan gyakran akar IKEA-ba menni, nem nagyon töri össze magát, hogy dolgozzon és pénzt keressen, hisztizik, ha valamit nem kap meg, stb.

2016. nov. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%

Jéézusom, valakinek az IKEA jelenti a luxuskategóriát. :D Ès mit fog vetetni magának, egy fakanalat vagy egy párnát, vagy megisztok egy 200 Ft-os kàvét? :)) Mindig a kispénzűek fo$nak, hogy leakarják húzni őket.

Ez annyira tipikus.

2016. nov. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A kerdesed azt jelenti, hogy honnan veszed eszre, hogy a baratnod vagy a penzed szeret-e teged. Szoval, azt biztos kizarhatjuk, hogy az agyadert nem szeret.
2016. nov. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%

Nőként írok. Nagyon sajnálom aki ilyen sz*rházi nőket fog ki. Csak mesélni szeretnék hogy pl én milyen vagyok.. az igaz szerelmemet 19 évesen ismertem meg. (Menő csajnak számítottam, sok udvarlóm volt.) Ő akkor volt 24. Nem volt se lakása, semmije, egy akkor 24 éves ford fiestaja volt, de jogsija nem. Havi 50.000 ft-ot keresett. Az az érdekes hogy munkás ruhába (poros kantáros piros ruha), hóóót szutykosan, olajos arccal, hajjal és kézzel, körömmel, "büdösen" ismertem meg. Szerelem volt első látásra!!!! :D Életemben nem láttam még szebbet-jobbat, számomra tökéletesebbet. Kölcsönös volt, összejöttünk. :) 2 év után kimetünk külföldre megcsinálni a szerencsénket, rá 2 évre pedig kipitsázott és elvette minden cuccomat, amit együtt vettünk vagy csak én vettem. Úgy fájt, akkorát csalódtam hogy azt hittem belehalok :(

Elnézést az offért. Szóval csak azt szerettem volna mondani hogy vannak kivételek, nőbe is és férfiba is. Mint látjátok, itt én voltam az akit anyagilag totál kihasználtak.

Aki azt írta nem mutatja randin hogy tele van, szuper ötlet. Szerintem az igazi érzelmeket nem lehet megjátszani, legalábbis nagy színészek biztos vannak, de előbb-utóbb kibukik a dolog. Jön a kérlelés, megjegyzések hogy ezt szeretne vagy azt.. nem akar dolgozni, vagy elvárja hogy mindig te fizess stb.

2016. nov. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
27%

Nem, az IKEA az prolikategória, de a legtöbb pénzéhes ribi proli, így mást nem is ismernek.

Ugyanez a Retro Jeans meg a H&M meg a New Yorker, proliknak való mind, de a legtöbb pénzéhes ribi ezt ismeri, és erre vágyik, ezért oda ráncigálja a pénzes paliját vásárolni.

Én meg nem vagyok hülye, hogy felvilágosítsam őket erről, hogy prolik, lényeg, hogy megkapják szaros 20-30 rongyért azt a ruhát, amit akarnak, és befejezik végre a picsogást, tudod, költség-minimalizálás.

Meg amúgyse érdelemnek többet. Az oké, hogy magamnak 100 ezerért veszek nadrágot, de egy buta proli ribire nem fogok ennyi pénzt költeni.

2016. nov. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy, hogy ez a gazdag pasi apuci pénzétől gazdag vagy saját maga érte el és NEM pasi, hanem FÉRFI!

Amit elértem, azt mind magamnak köszönhetem, nem szülői hátteremnek, sokat tanultam, nem féltem a munkától, szerencsére az eredményre is meglett.

A párkapcsolat-választásnál is szempont volt számomra, hogy hasonló társat keressek magamnak, akinek van célja, nekiáll a munkának, ha kell. A feleségemben megtaláltam ezt a nőt, mert ő is mindent maga ért el. Soha nem szórta a pénzt, mert tisztában volt azzal, hogy mennyit dolgozott érte, és úgy már teljesen más a leányzó fekvése.... Mindig volt a szemünk előtt egy cél, hogy mit akarunk megvenni, megvalósítani, ezért mindig úgy alakítottuk az erőforrásainkat, ami bizony néha lemondásokkal jár.


Ha egy nővel beszélgetsz, akkor nagyon gyorsan le lehet szűrni, hogy mit akar, ha vannak céljai, keményen dolgozik, nem tőled várja az élete alakulását, akkor nem a pénz kell neki.

A törődést meg lehet játszani? Talán bizonyos szintig igen, de inkább azt mondom nem. A feleségem törődik velem, mert gyönyörűen viszi a háztartást, pedig ugyanúgy dolgozik. Minden nap főz, mert szereti tudni mi van az ételben, akármit nem eszünk meg, vasalja az ingeimet, pedig szerintem nincs az az ember, aki szeret vasalni. Számomra ez a törődés, ezt elég nehéz megjátszani.

2016. nov. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%
Ugy, hogy soha nem nyitja ki jobban a penztarcajat, mint egy atlag ember.
2016. nov. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
onnan, hogy amikor összejött velem, akkor még egy csóró kis senki voltam és sokáig még az is maradtam. :D
2016. nov. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!