Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megerőszakolták a barátnőmet?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megerőszakolták a barátnőmet?!

Figyelt kérdés

Igaz, hogy nem most történt, de a nyár végén megerőszakolta a barátnőmet egy 24 éves fickó, aki a bátyjának a haverja elméletileg. Úgy történt az eset, hogy hajvágó gépet kellett átvinnie, és utána megtörtént a baj, mert ketten voltak a házban...

Megfenyegette ez a semmirekellő, és nem mert semmit tenni ez ellen, és most így utólag lehetne-e valamit tenni, vagy már késő? :(


Előre is köszönöm a válaszokat!



2016. nov. 28. 19:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem már késő, mert nem bizonyítható ! Akkor mindjárt kellet volna a feljelentést tenni .
2016. nov. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sajnos már nem sokat, akkor kellett volna. Most már csak a kettőjük szava állna egymással szemben, semmi bizonyíték. Akkor még lehetett volna orvoshoz fordulni, látleletet vetetni, dns mintát keresni stb. Mivel gondolom semmiféle tanú nem volt és mostanra biztos, hogy semmi nyom nincsen, így nem hiszem, hogy sikerülne bebizonyítani, hogy megtörtént.
2016. nov. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Jobban belegondoltam, és tegnap másképp mondta el, mint ma. Tegnap azt mondta, hogy a házban történt, ma meg azt, hogy az udvarban a kapunál...

Ha a kapuban történt fényes nappal, és kiabál segítségért, és próbál menekülni, nem gondoljátok, hogy valaki ment volna segíteni, vagy eltudott volna jönni? :\

2016. nov. 28. 19:39
 4/13 A kérdező kommentje:
És azt mondta, hogy "végül is belementem, mert nem tudtam, hogy mit tegyek". Szóval akkor hazudik szerintetek?
2016. nov. 28. 19:40
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem meg kamuzik a barátnőd ,rendesen !
2016. nov. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen, kamuzott... Szerencsére túljártam az eszén, és elmondta... Szerintetek mit tegyek most? 2 hónapja vagyok együtt vele, és hazudott ebben is, meg van egy másik facebook-ja, ahol előszeretettel irkált más fiúval, és lefekvést beszéltek a barátnőjével, nem őszinte... Folytassam tovább, vagy adjak neki esélyt? :(
2016. nov. 28. 19:50
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Esélyt? Aztán mire? Hogy majd jól átvágjon valamivel? Minek kell még kiderülnie, hogy ráébredj: hazudós? Szebbet nem írok.. Aki ilyet hazudik (egyébként minek is?), tartalék profilról flörtölget, annak két hónap után mire akarsz esélyt adni? Nem olyan tartós, mély kapcsolat ez még, hogy ne lehessen gyorsan lelépni és egy normálisat keresni.
2016. nov. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te is kamuzol. 19.40-kor még itt kérdezed, hogy szerintünk hazudik-e, 19.50-kor meg leírod, hogy igen hazudott, mert kiderítetted.


Ember, ha kiderül, hogy engem megcsalt a barátnőm, 10 perc múlva (!!) nem közlöm a fejleményeket a nagyvilággal. :D :D Hanem akkor még javában megbeszéljük/veszekszünk/magyarázatot követelünk/segítünk neki összepakolni stb.


Vagy neten mondta el? Akkor is fontosabb, hogy ide írkálj, mint hogy megbeszéld vele a dolgokat? :D


Hagyjátok a fenébe ezt a "kapcsolatot".

2016. nov. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el, hogy ilyen ostoba vagy. Keress már egy normális lányt b.aszki.
2016. nov. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

[link]


Sajnos ez már mással is előfordult.

Érdemes végignézni, tanulságos:D

2016. nov. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!