Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megerőszakolták a barátnőmet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megerőszakolták a barátnőmet, hogyan viselkedjek?

Figyelt kérdés

Jelenleg tavkapcsolatban vagyunk, mert vissza kelett menjen Nemetorszagba a baratnom fel evre..

Amiota megtortent az eset nagyon furan viselkedik, eddig is nagyon erzekeny volt, de most kb panikrohamja van ha valaki hozzaer hasonlok, en meg annyira rosz vagyok ilyen szituaciokban ahol vigyaznom kell, hogy miket mondok.

Senkiben sem bizik tobbet. Ha enyhiteni probalom a dolgokat, akkor az a baj.. ha meg mondom, hogy igen milyen borzaszto akkor meg az.. tehat tenyleg nemtudom , hogy kell viselkedni :) (angolul beszselunk): good night- nem jo mert soha sem jo az ejszaka ilyet ne modnjak, sweet deams .. felejtos. multkor is elszoltam magam, hogy `tight hugs` akkro meg jon, hogy nem lehet hozzaerni...

utolso beszelgetesnel is lebaszott, hogy :


"

I just don't really trust anyone anymore

And hurting could also be a mental hurting, caused by your worse or uncareful said comments or making jokes about my vulnerable spots, tell me i drama, telling me i invent this story just to get heaps of attention, telling me how i should feel, things like that and a lot more could really hurt me and make my healing process slower

And what i meant was that i am

That i am not sure if you will say unprociate things to me and will hurt me with your words

Because it's so easy to say something wrong

And i am fucking vulnerable

And sensitive "


Mit kene most valaszoljak egyaltalan? en nem akarom megbantani soha, de valahogy akarmit mondok, az kivan forgatva..


2015. jan. 4. 05:14
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
amugy 17 eves en meg 19/f
2015. jan. 4. 05:15
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Hat, mindenesetre türelmesnek kell most lenned vele.


A szövegben van olyan rész, hogy ő kitalálta ezt, hogy figyeljenek rá, vagy valami ilyesmi.. Ebben cáfold meg, hogy te hiszel neki.. Hirtelen nem tudom. Ez igen kényes téma..


Mindenesetre kitartást, és szurkolok, hogy jobb legyen..

2015. jan. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom miért rajtad vezeti le...

el kéne mennie pszichológushoz minimum

meg a rendőrségre

2015. jan. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Noren1989 ***** válasza:
100%
"Senkiben sem bízik többet"...benned sem ?
2015. jan. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Passiflora ***** válasza:

A szexuális erőszak óriási trauma egy nő életében, és sajnos egy életre rányomhatja a bélyegét a férfiakhoz fűződő viszonyára.


Érthető, hogy a barátnőd most sokkal érzékenyebb, sebezhetőbb és labiliasabb lelkileg, plusz az, hogy az angol a közös nyelvetek, ami egyikőtöknek sem az anyanyelve, nem könnyíti meg, hogy minél árnyaltabban és megfontoltabban tudd kifejezni magadat.


De szerintem amiket leírtál, az több annál a fokú érzékenységnél, amire a legjobb szándéka mellett tud az ember tekintettel lenni. Az, hogy ne lehessen neki jó éjszakát, vagy éppen szép álmokat kívánni, és minden megnyilvánulásodban valami bántót lásson, az szerintem még annak a számára is nehezen kezelhető helyzet lenne, aki tanult pszichológiát.


Nehéz elképzelni, hogy ilyet tettél volna, de történt bármi, amit ő úgy értelmezhetett, hogy viccelődsz az érzékeny pontjaival, azt mondod, hogy drámázik, vagy hogy kitalálta ezt a történtet, csak azért, hogy figyelmet kapjon? (Gondolom, értetted, hogy ezekkel vádol téged.)


Szerintem nagyon fontos lenne, hogy a barátnőd mielőbb terápiás segítséget kapjon a történtek feldolgozásához. A Nem tudom, mikor történt vele ez a szörnyű dolog, de a szülei nem vitték még el pszichológushoz?

2015. jan. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Igen pontosan,, irány a pszihologus, terápia, bármi.. Nagyon szomoru, persze. Bár meg se történt volna.


DE ez nem azt jelenti hogy akkor már élete végéig mindenki mást kell lecsesznie mekkora érzéketlen barmok.. Szóval ez nem mentség, persze kedvesnek kell lenni vele meg minden, ez egyértelmű,, na de van egy határ.


Amugy igen ha ő pluszba rátesz még egy lapáttal hogy neki mennyire rossz meg senkibe se lehet megbizni az nem használ senkinek.. Ugyhogy, egy darabig oké de aztán azért javasolhatos hogy menjen terápiára, már ha amúgy nem menne. Amugy mást nem nagyon tudsz tenni.. Ez az ő érdeke is ha nem akar bedilizni

2015. jan. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Gondolom nem mondtál neki ilyeneket, hogy "hagyd már abba csak drámázol", meg "hagyj már, csak kitalálod az egészet", meg a többi dolog amit említett. Ezt tudatosítsd benne, hogy ugyan nézze már meg, mikor írtál te ilyet? Semmikor, úgyhogy vegyen vissza. Oké, hogy nem bízik meg senkiben, de te nem "anyone" vagy, hanem a barátja, aki szereti őt teljes szívéből.
2015. jan. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Koszi mindenkinek, a sok valaszt :) nem konkretan engem vadol, hanem ezt igy altalanossagba mondta, hogy az emberek korulotte ilyen szovegekkel csak lehuzzak. en csak probaltam mondani neki, hogy probalja meg elfelejteni, szineszkedni, hiszen egy jatek az egesz. Az az igazsag, hogy en aztan egy igazi palyer vagyok, soha semmit nem veszek komolyan es mindent egy viccnek fogok fel.. nah de ez egy masik tema. termeszetesen megprobalok nagyon ovatos lenni, es nem a hulye tanacsaimat osztogatni.

Pszihologusa most is van, es ezelott is volt. folyamatos remalmai voltak elotte is, es iszonyat nagy hangulat valtozasai voltak, es teljesen mas vilagban el :) de pont ez tetszett meg benne, hogy ilyen erzekeny es mesevilagban el.

2015. jan. 4. 11:58
 9/16 A kérdező kommentje:

Egy konyvet tudnek irni errol a lanyrol :D foglalkozok a testbeszedtol a hipnotizalasig az agy mukodeseig mindennel, az embereken atlatok mint a tukron altalaban. de o olyan volt , hogy soha nem ertettem meg, mar nagyjabol tudtam kezelni, es most megint minden megvaltozott.


Amugy irhattok barmifele megoldasokat, nem fogok megsertodni.

2015. jan. 4. 12:02
 10/16 A kérdező kommentje:
`uveg`
2015. jan. 4. 12:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!