Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit tegyek. Vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PozsySanya kérdése:

Nem tudom mit tegyek. Vajon megéri folytatni?

Figyelt kérdés
Elvoltam egy buliba ahol az egyik csaj ismerősömmel találkoztam illetve neki a barátnőjével.A barátnője nagyon szimpatikus volt (azóta kiderült hogy fordÍtva is igaz) és elkezdtünk táncolni. Egyszer csak bejelentette a csaj hogy van barátja régóta. Az egész estét áttáncoltuk és utána hazaúton meg kézfogás, ölelkezés volt. Annyira nem is akartam nyomulni. Viszont kiderült hogy mindkettőnkbe van valami kölcsönös vonzalom. Azóta folyamatosan beszélünk napi szinten folyamatosan. Találkozót egyenlőre még szem szeretne a barátja miatt de ugyan úgy érez mint én, és mind a ketten többet érzünk a másik iránt mint barátság. Azóta egyszer találkoztunk és elég jól alakult összebújás meg smárolás is volt viszont mondta hogy a barátjával sok mindent terveztek a jövőre nézve (házasságot nem). A kérdésem az lenne hogy megéri folytatni hogy lehetne valami köztünk vagy nem? Esetleg valami tapasztalat? Előre is köszönöm.

2016. nov. 28. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
17%
Ahogy érzed. De simán eljátszhatja ugyanazt veled is, amit most a pasijával. Csak egy egyszerű ribizli.
2016. nov. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt addig kell abbahagyni, amíg még nem bonyolódtok túlságosan bele. Az lesz a vége, hogy lebukik, lesz nagy sírás rívás és te leszel a szemétláda, mindennek az oka. Szereti a párját, csak kicsit elbizonytalanítottad. Mindenki vállán ott ül a kisördög, az rajta múlik, hogy mennyire hallgat rá. A kísértés mindig, minden kapcsolatba bekacsint, ki kell állni a próbát. Ő már bukdácsol és előbb-utóbb bele is fog bukni, ha pedig az érzelmek veszik át a hatalmat, hibázni fog a párja előtt is és onnan borul minden.


Volt egy hasonló esetem egy kollégámmal. Én együtt élek a párommal, neki felesége és gyereke van. 12 év van köztünk, de megáll bennem az ütő, ha elmegy mellettem és én is képes vagyok megakasztani a gondolatmenetét egy mosollyal. Nem vagyunk közvetlen kollégák, alig heti egyszer találkozunk, de a több napos céges csapatépítőkön, konferenciákon mindig megtaláljuk egymás társaságát és ott még inkább kiéleződök a helyzet, főleg ha lecsúszott egy-két pohár ital is. Sosem történt köztünk semmi és nem is fog néhány közelebbi, lassú zeneszámot leszámítva a táncparketten, de ahogy szabályosan izzik a levegő kimondatlanul kettőnk között az brutális. Már mások is megjegyezték, hogy "jól mutatunk egymás mellett, hasonló az ízlésünk", stb.

Én ezt valahol élvezem nyilván, hiszen jól esik, ugyanakkor a kisördög folyamatosan duruzsol a fülembe és az annyira nem jó érzés. Egyszerűen azon múlik, hogy a jobb vállamon ülő kis angyalra hallgatok, vagy a balon ülő ördögre. Nekem az angyal az erősebb és neki is. Ez addig működik így, amíg mindkettőnknél így van.

Te is tudod, hogy ez így nem helyes és ő is tudja. Akkor miért csináljátok?

AKARATERŐ!!!

2016. nov. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Járj Te is egy másodikkal!
2016. nov. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!