Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek öntsem ki a szívemet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek öntsem ki a szívemet?

Figyelt kérdés

Ez most egy költői kérdés volt xD


De már itt is a probléma:/ Nemtudom, hogy kezdjek bele, mert elég zavaros lenne ezt így értelmesen elmondani. Nem mondom, hogy mindennapi, de nálam megesik, hogy egyszerre több fiú tetszik. És éppen mindig az, aki aznap a legkedvesebb volt.. ez így kihat rám kb. 1-2 hónapig.. 3 fiú van, mondjuk azt hogy "váltogatok", de ez így még mindig nem tiszta: egyet szépen lassan kezdek elfelejteni (ő volt az első szerelmem..és 5 éve szenvedek tőle:S) a másik pedig nagyon jó barátom, még sajnos csak kétszer találkoztunk élőbe, de msn-en folyamatosan.. több mint barátság, de nem szerelem. aztán a harmadik, a per pillanatos nagy Ő.. :) aki mellesleg az osztálytársamba van belezúgva, és nemrég kiöntötte a szívét, meg persze én is neki, nagy ölelgetések közepette..de a legdurvább, hogy elkezdtünk hülyülni és egymáson kötöttünk ki.. de ezt ne úgy képzeld el, hogy rámmászot.. éssss.. adott egy puszit (szájra.) de ez csak úgy adta magát :S nemértem ezt a fiút, szóval eső kérdés: mit csináljak?! ő vajon most mit gondol, akar? :/


És akkor most a költői kérdésem: Kinek öntsem ki a szívemet? Azonkívül, hogy így névtelenül mindent el merek mondani nektek..:) Megvannak az embereim, hogy kinek melyik fiút mesélem.. na szóval vannak négyen. Van az msn-es pasi.. neki általában mindent elmondok, kivéve hogy ő is bejön :$ Van kát barátnőm, ők tudnak az msn-es pasiról és a régi nagy szerelmemről... Az egyik barátnőmnek tetszik az a pasi, aki most per pill nekem is. A negyedik pedig AZ a pasi..de neki se panaszkodhatok magáról :D Másik barátnőm meg kivan lőve, mert elmondja annak akinek tetszik a pasi.. Jhaajj.. úgyszeretnék mesélni valakinek.. de nemtudok...

Válágos amúgy amit én itt motyogok? :D Elhiszem hogy kell egy kis agykapacitás, hogy engem megértsetek..xD De hülye napom van bocsi :/


Aki megértette, az válaszokat lécci! :) Legalább az első kérdésre, mert igazából most az a lényeg, hogy mitcsináljak vele :/


Előlre köszönöm! És légyszives Babi nénik, Katona Józsik, bauxitfőzeléket kedvelők, terhesek, mézevők, szexuális vágyakat szövögetők kíméljenek!:) Kösziii.

16/L


2010. ápr. 30. 18:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha közel lakik az msn-es pasi,akkor ő lenne a megfelelő szerintem:)))23N.
2010. ápr. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

én szívesen meghallgatlak. ha gondolod, írj privát üzenet, és megmondom az msncímemet:)

16L

2010. ápr. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Na hát köszönöm ^^

Első: ha a 100 km közelnek számít, akkor igen :/ Különben tényleg ő lenne a legnormálisabb meg rendes.. csak az a baj, h nekem minimum naponta kell egy ölelés! :D

Második: Köszi ^^ csak tudod az a baj h nem írja ki neked, h szabad privátot küldeni:/ az elsőnek pedig kiírta..

2010. ápr. 30. 22:09
 4/10 anonim ***** válasza:
hallod ugyanolyan vagy mint én :D volt egy idő mikor a legjobb barátnőmnek nem mondhattam el egy fiút(ugyanígy osztálytárs), mert féltem hogy megbántom azzal(az nem lényeg hogy miért, a lényeg h a lánynak se annyira közömbös a srác).. de aztán látta rajtam hogy valami bánt engem.. és a végén elmondtam és sokkal jobb volt:). Tehát lehet hogy azzal a barátnőddel kéne megbeszélni akinek tetszik, és lehet hogy kiderülne h ő csak egy jó pasinak gondolja és ővele még áradozni is tudnátok együtt a fiúról. :)
2010. ápr. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Igen, erre én is gondoltam, csak nemtudom, hogy mondhatnám el :$ Benne igazán meg lehet bízni, csak nem lenne pofátlanság felőlem.. végülis "ő látta meg előbb"..?!

Egyébként egyszer már voltam hasonló helyzetben és az lett a vége, hogy barátnőm összeakart hozni minket (közben neki is tetszett) én meg tiszta sz*rul éreztem magam :/

2010. ápr. 30. 23:41
 6/10 anonim ***** válasza:
nem, szerintem ez így tisztességesebb. Mondd el neki nyugottan, mondjuk nehéz lesz, de ha sokat bezsélsz ezzel a barátnőddel akkor előbb utóbb sikerülni fog!
2010. máj. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

azt hiszem, most sikerült beállítanom, hogy lehessen küldeni.

második voltam:)

2010. máj. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Beszélj a Babi nénivel megvendégel egy kis bauxitfőzelékkel, úgy igényesen.Neki ki tudnád önteni a szíved.


Katona Józsi

2010. máj. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nemkössz.
2010. máj. 3. 19:46
 10/10 anonim válasza:

sztem is az Msn-es pasi!

Mondjuk én is pasi vok de tom mien amikor sokat beszéltek msn-en és kevésszer találkoztok

nah m1: itt az msn-em ha kell egy jó dumálás :uzumaki354@windowslive com (az msn-t nem leszólni,hogy uzumaki még 10 évesen vagy 12 évesen csináltam -.-")

2010. szept. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!