Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem, mintha lezártam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, mintha lezártam volna a szívemet a szerelem irányába. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Egy régebbi számomra elég megrázó, nehezen viselt incidens miatt. Azóta nem is voltam szerelmes. Ahogy elkezdek valamit érezni elkezdek agyalni, és érzem ahogy belülről kiszorítom, és egy kis tompa érzés marad a helyén. Nem igazán tudom megmagyarázni. Mit tegyek? Semmit? Létezik olyan, hogy az ember egy idő után nem tud szeretni?
2011. szept. 18. 22:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez valami más lesz.

Nem létezik olyan, hogy valaki ne tudna szeretni.

Bemeséled magadnak szerintem.

2011. szept. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálam is hasonló szitu van. 3 éve történt az én nagy csalódásom, meg előtte is egy 2 évvel, de kisebb csalódásaim is voltak. Mindig kiderült az illető hölgyekről h mennyire felszínesek is, és mégse olyan különlegesek mint amilyennek hittem őket. Azóta ha kapcsolatba bonyolódok valakivel, még ha el is kezdek többet érezni, de utána ha esetleg mégse úgy alakulnak a dolgok 2 nap alatt képes vagyok "kiszeretni" az illetőből, olyannyira h utána már akkor sem érdekel ha éppen szerelmet vall nekem (volt már így). Én magamnak ezt azzal magyaráztam, h ha minél többször és jobban megégeti magát az ember, annál inkább távol marad a tűztől. Biztos egyfajta védekező mechanizmus az egónak, ami szerintem nem igazán baj a mai világban, ahol az emberek (nők és férfiak 90%-a), nem képes a valódi érzelmekre és csak a felszínnek él. Nagy buktatója akkor lehet, ha megismered azt az egy személyt aki valóban más mint a többi, és őt zárod ki ezzel a szívedből.
2011. szept. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!