Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Babánk születése óta a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Babánk születése óta a párom annyit sem segít, mint előtte. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sok minden van ami zavar... Kisbabank vasarnap lesz 2 honapos. A szulei is sz**nak a fejunkre.. Soha nem jonnek latogatni, nem hivnak semmi.. Alitolag imadjak a kisunokat viszont csak messzirol! (Ez az en velemenyem) nem magyarok ok, kulfoldon elunk parom sem magyar. Lehet csak elterő a kultura de a parom sem segit annyit, mint amennyit kellene. Pl hazimunkaba semmit.. De szo szerint. A bevasarlast is en vegzem a picinkkel hetkozbe a takaritast,vasalast is, hogy a 7vege ne azzal menjen el.. Viszont egyes egyedul nem gyozom. Nekem szuleim Magyarorszagon laknak tehat toluk sajnos semmifele segitseget nem varhatok.

Anyukam majd jon ki 2 hetre de sajnos tovabb o sem tud maradni. Ami meg zavar az az, hogy parom elvarja, hogy minden tipp-topp legyen. Én,lakás,baba, szexhez is legyen non-stop kedvem... Hat ez nem megy.. Ő eljar dolgozni es ennyi, neha megeteti a babat max egy nap egyszer meg tisztaba teszi.. Es levan a "gond". Felkelni nem kel fel hozza.. Nemtudom.. Elhidegeultem tole teljesen. Ma egyutt ebedeltunk es kb 3 mondatot ha szoltunk egymashoz.. Velem nem tortenik semmi csak a kislanyommal vagyok.. Senki mas nem nyit rank ajtot.. Pedig nagyon modern szulei vannak.. De inkabb elmentek Amsterdamba most egy hetre minthogy minket meglatogassanak.. Magyarba ez azert nem igy megy. (Elso szulott unoka!) engem is szeretnek naluk laktunk 1,5 evet amikor kijottem ide es nem volt sajat alberlet meg melo... Azota elkoltoztunk es heti egyszet megyunk hozzajuk hetvegen vacsira es kesz. Olyankor messzirol raneznek a kislanyra de ennyi.. Anyukam aki 2000 km-re lakik bevasarolt babakocsit,ágyat,baba relax hintaszéket,másik pihenőszéket,autoulest,..... Pedig talan evente 2x ha hazajutunk majd. A baratom szulei akik kb 10 percre laknak kocsival semmit nem vettek a kislanyunknak... Ha elviszem meg a pelenkazo matracot is vinnem kell, hogy tisztaba tudjam tenni... Aaaah vicc.. Legszivesebben osszepakolnam magunkat es hazamennek.


2016. dec. 1. 16:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Másnak még a heti egy találka is sok anyósékkal. Örülj hogy nem járnak a nyakatokra. Az hogy a párod semmit en csinál, az gáz. Sajnos észre kellett volna venned, hogy milyen a hozzáállása ehhez. Írod hogy eddig sem segített...Most erre mit lehet írni? Beszélj vele, ha nem változtat akkor igy jártál. Vagy elfogadod vagy haza költözöl.
2016. dec. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj beszélni pároddal mond el neki,hogy mit érzel azt is,hogy ha nem lesz változás haza mentek,hátha lesz változás ha meg nem lehet tényleg haza kellenne mennetek
2016. dec. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj de az meg kész vicc, hogy rendezzenek be anyósék is egy babaszobát...Nehogy már csak azon a sz.aros matracon lehessen egy gyereket bepelenkázni. Nyilván ha a te szüleidhez mentek akkor nem egy órára vacsorára, így érthető hogy vesz több dolgot hogy ne kelljen a fél házat vinnetek
2016. dec. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Komolyan nem értem nőket. Anyós foglakozik unokával az nagy probléma. Anyós nem foglalkozik unokával az nagy probléma. Mit csináljon az a szerencsétlen anyósok hogy nektek semmi nem jó? Ny.lja ki feneketeket, mert gyereket szültetek???
2016. dec. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Leforditom: osszejottel egy muszlim/arab pasassal (ezzel onmagaban semmi baj nincs, felre ne erts kerdezo, kerlek), akirol azt hitted, hogy attol mert modern kornyezetben el, meg nem a hazajaban, majd olyan lesz minden, mint egy atlag europaival, es ugyanugy hinni fog (vagy majd te raszoktatod) a munkamegosztasban, az egyenlo gyermeknevelesben es tarsaiban, es kozben nem neztel utana annak, hogy mi jon csomagban (milyen bele nevelt noi szerep elkepzelesek pl.) vele es az akaratlan kulturalis hatasokkal. Most pedig csodalkozol, hogy a parod megsem szocializalodott ujra felnottkent melletted hiaba lettetek csalad. Ha tevedek, elnezest, csak a leirasod alapjan ez volt az elso gondolatom, mert sok ilyen lanyt lattam vegyes kapcsolatban hasonlo problemakkal szembesulni, sajnos.
2016. dec. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hahahaha 😀😀😀 utolso ezen jót nevettem! NORVÉGOK! Született katolikus norvég emberek... De attol meg van kulonbseg koztuk es koztunk.
2016. dec. 2. 02:45
 7/9 A kérdező kommentje:
Honnan szeded ezt az arab dolgot?? Eletembe nem kezdenek arab pasival 👍🏻
2016. dec. 2. 02:46
 8/9 anonim ***** válasza:

Hat en torok csaladba hazasodtam, es a ferjem tobbet foglalkozik a gyerekeinnel mint a szuleim e nagyszuleim velem osszesen valaha. Takaritani nem takarit, de maga utan elpakol mindent.


Nem igazan ismerem a norveg csaladmintakat. Svedorszagban es Finnorszagban eltunk, nem tudom mennyire lehet oket egy kalap ala venni, de ott alapvetoen azt vettem eszre, hogy 100x jobban lehet kommunikalni az emberekkel mint pl Magyaraorszago, es ha valamit rosszul is csinalnak, azt nem onteltsegbol, vagy rosszakarasbol teszik. Beszeltel vele errol? Mondtad neki, hogy le vagy terhelve?

2016. dec. 2. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
54%
Onnan gondoltam csak hogy annyira kiemelted hogy modernek a szulei, mas kultura :D. Itt ezzel szoktak rejtegetni a lanyok az arab pasikat gyakorin :D. Elitelni pedig senkit nem kell kerdezo szarmazasa alapjan, csak halkan jegyzem meg:). Viszont akkor inkabb ulj le a paroddal es add ezt neki igy (persze ne magyarul :D), es feltetelezem meg fogja erteni, hogy nem vagy robot es csinalnia kene valamit mielott kiegsz.
2016. dec. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!