Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges lezárás nélkül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges lezárás nélkül továbblépni?

Figyelt kérdés

Barátommal 3 hónapja vagyunk együtt, de mivel külföldön tanul, így csak a távkapcsolat lehetséges. Fura volt az elején, de már megszoktam teljesen. Az elmúlt hónapokban folyamatosan beszéltünk, nem telt el egyetlen nap se úgy, hogy ne írtunk volna egymásnak.


Aztán másfél hete hirtelen megszakadt az egész, hiába írtam, nem válaszolt. 3 nap után annyit mondott, hogy most nagyon sok a dolga. És hogy nem tudja mit mondjon, mert azt érzi, amit gondolt, hogy érezni fog. Teljesen hidegzuhanyként ért, mert nem volt semmi probléma előtte, egyik napról a másikra tűnt el és változott meg. Annyit sikerült még kihúzni belőle, hogy majd megbeszéljük, de azóta se reagál semmire, hiába könyörgök.


Az elején még próbáltam meggyőzni magam azzal, hogy tényleg sok a dolga és nem ér rá, de hát látom, hogy folyamatosan online, ennek ellenére meg se nyitja az üzeneteimet (pedig pontosan tudom, hogy látja). Mivel semmi konkrét dolog nem hangzott el, hogy most ez csak egy átmeneti időszak, vagy ő már nem akar egyáltalán velem lenni, így nem tudom mit tudnék még tenni. Ha nem beszél hozzám én nem tudom kitalálni, hogy most mit gondol az egészről.

Viszont így nem is tudom lezárni magamban a dolgokat, főleg úgy, hogy nyilvánvalóan nem úgy érzek, mint ő.


Mit lehet tenni egy ilyen helyzetben?



2016. dec. 2. 14:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Leforditom a tenyallast, mert sajnos nehez tisztan latni szerelmesen, zavaros idokben: a pasi szakitani akar veled, de mig ahhoz van toke, hogy rendkivul gerincesen szarjon a fejedre, ahhoz mar nincs eleg a nadragjaban, hogy egyenes eled alljon, es annyit mondjon: sajnalom, nekem ez nem mukodik, szakitani akarok. Ugyhogy most epp kivar, hogy mikor adod fel te, es szivodsz fel az eletebol anelkul, hogy neki vallalnia kene a konfrontaciot. Tegy neki egy szivesseget, es tiltsd le a francba.
2016. dec. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne konyorogj,soha semmiert.Ezt tanuld meg es minden konnyebb lesz.

Nem akar teged es nincs gerince elmondani .Igy lezarni nehezebb,de idovel majd enyhul.Erezd jol magad a borodben es ne pitizz szeretetmorzsakert.Nagy ivben xarj a fejere,virulj ki es semmilyen negativ infot ne adj ki magadrol.Nah olyankor szoktak visszajonni....olyankor tojd le majd magas ivbol.

2016. dec. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!