Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom nem tud továbblépni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom nem tud továbblépni a volt barátomon?

Figyelt kérdés
Szakított velem és én belemenekültem egy új kapcsolatba,aztán kibékültünk, de Ő folyton ezzel jön kérdezősködik. Minden részletet tudni akar de nem hisz nekem, és 3 hónap elteltével összefutott a sráccal aki erkölcstelenül beszólt neki és Ő azt állitja nem bír ezen túllépni.

2015. febr. 9. 14:48
 1/4 CptTomato ***** válasza:
Neked kéne elvarrni a szálakat valamilyen úton módon....
2015. febr. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ennek a kapcsolatnak már rég vége
2015. febr. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elvileg már lezárta: ezt mondta mindig ha besokaltam és szakitani akartam. De aztán ujra és ujra kérdezősködött és már ezerszer elmondtam neki mindent de nem hiszi el!
2015. febr. 9. 14:53
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért kell Neked folyton bizonygatnod? Legközelebb mondd, hogy hiszel amit akarsz. Tegyél rá és ne izgasd magad rajta. Ne hagyd magad szekálni. Kell ez Neked? Ugyanolyan mérgező mintha idegenre lenne féltékeny.

Szimpla érzelmi zsaroló kisfiú :(

2015. febr. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!