Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem minden este 9-kor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem minden este 9-kor elmegy aludni. Emiatt sosincs szex. Hagyjam el?

Figyelt kérdés
Ő elmegy aludni, hiába kérem hogy maradjon még. Mire én lefektetem a gyerekeket, ő már horkol. Én meg egyedül vagyakozom és már kivagyok. Ha felebresztem, morog hogy nem hagyom.Hagyjam el? Egyébként jól megvagyunk, és a gyereket is néznem kell. De meddig lehet ezt bírni? 45/N
2016. dec. 2. 21:41
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
90%
Jesszus, azért az élet nem ilyen faék egyszerű, hogy ekkor megy aludni, ezért nincs szex, tehát elhagyom... a megoldás: kommunikáció, empátia, helyzetfelismerés, megoldáskeresés, kreativitás. Együtt. Beszélj a férjeddel.
2016. dec. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
68%
Mondjuk ne akkor kezdj el panaszkodni neki, miközben trombitál álmában. Bökd oldalba a disznaját, ha már nem dug meg, legalább ne is horkoljon. Komolyan: beszéljétek meg emberi módon!
2016. dec. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
26%
Ne hagyd el, de ugorjunk össze néha szexelni! Írj privátba. :)
2016. dec. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
68%

Ugye ez kamu kérdés!?

Szexelni nem csak este lehet, és nem csak ágyban.

Nálatok nincs szex. De nem azért, mert korán fekszik, hanem mert már nem kíván téged. EZ viszont már lehet válóok!

Beszélj vele, hogy mi a baj, miért nincs szex.

2016. dec. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
92%
Meg kellene kérdezni, hogy egyáltalán van - e igénye szexre? Lehet, hogy csak az idő nem jó, mert hulla fáradt? Reggel próbáltad már ?
2016. dec. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
hát nem tudom én nem dolgoztam még olyan sokat életemben, de amikor igen akkor is ha úgy volt hogy nagyon fáradt voltam este, akkor reggel gyors kivertem, biztos más tetszik neki. Nem biztos de én erre gondolok.
2016. dec. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
85%
Nem akarok vészmadárkodni, de örülj annak, hogy még ott van neked, sokan halnak meg infarktusban is nagyjából ilyen idősen (az ismerősi körünkben pár hónap alatt két 50 éves férfi halt meg így). A férjed valószínűleg fáradt, de lehet, hogy szervi baja is van, pl. a szívével, érrendszerével is lehet probléma. A fáradékonyság sok mindenre visszavezethető, és nagyon kevesen fordítanak figyelmet a szívükre, az ereikre. Pedig az egyik meghalt ismerős felesége mondta, hogy a férje az utóbbi időben mindig hamar ment aludni, de nem gondoltak rosszra, aztán egyszer álmában meghalt az illető. A férfiak sokkal veszélyeztetettebbek ilyen téren, apám is mindig fáradékonyabb volt, ő is rendszerint hamar elaludt este, és mióta nyugdíjas volt, néha napközben is elszundított. Mi sem gondoltuk, de gyenge volt a szíve, az erei elmeszesedtek, nemrég meg is halt 67 évesen. Neked nyilván rosszul esik, hogy nem szeretkeztek, és azt sem állítom, hogy a férjed biztosan beteg, de ha az utóbbi időben hirtelen fáradékonyabb lett - vagy mindig is az volt -, akkor érdemes elmennie a kardiológiára, mert lehet, hogy van valami kezdődő probléma, amit most még meg lehet előzni, vagy legalább lelassítani.
2016. dec. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
49%
Lehet napközben már kielégült,így Rád már nincs energiája,igénye!
2016. dec. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
mióta?
2016. dec. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
26%

Persze, válj el. Sokkal jobb a gyerekeknek egy évekig elhúzódó válási per és az is, ha a szüleik nincsenek együtt. Az a fontos, hogy neked jó legyen, élvezhesd a szexet. Ha te élvezed a szexet, biztos a gyerekeknek is jobb lesz az életük. Majd bemutatod nekik az új apukájukat. Sziasztok gyerekek, ő az új apukátok. Nem szeret majd titeket annyira, mint az eredeti, de hát vele szexelek éppen. Úgyhogy kussoljatok büdös kölkök, mert én vagyok a felnőtt és én tudom mi az erkölcs! Biztos jobb ha egy gyerek azt látja, hogy az anyja valami idegen fickóval ölelkezik, fekszik kel.

...


Nem, ne hagyd el!

2016. dec. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!