Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem zavar hogy az asszony szex közben beszéli meg velem, hogy mit főzzön holnap? Vagy tegnap este pl elkezdte mesélni, hogy milyen napja volt. Kit érdekel ilyenkor?!

Figyelt kérdés

2015. jan. 20. 16:43
 1/10 A kérdező kommentje:
meg nem csak ilyenkor kit érdekel, alapból miért érdekelne?
2015. jan. 20. 16:45
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Személy szerint engem nem zavar, hogy amikor TE szexelsz, a TE saját asszonyoddal, akkor miről dumál közben.
2015. jan. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Elég ciki, ha nem érdekel, hogy milyen napja volt. Szereted egytalán? Ha meg szex közben másról beszél gondolom azért van, mert unatkozik. Jó lenne, ha arra is figyelnél, hogy ő élvezze.
2015. jan. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha szex közben más témárol beszél, ott már gond van.
2015. jan. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem is megszokott kérdezni az asszonyod..de mindig elcsendesítem azzal, hogy inkább veled beszélje meg.
2015. jan. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ne haragudj kedves kérdező,de most nagyot nevettem az eseteden.A hozzászólásokon is.:)

Köröm rágásról már hallottam orális kényeztetés alatt,de ez vitt mindent :)

43F

2015. jan. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azert kene, hogy erdekeljen, mert a feleseged. Persze nem szex kozben, de ez ugye egy jel, hogy nem igazan elvezi a szexet, szoval tenni kene valamit az ugy erdekeben.
2015. jan. 21. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Becevio válasza:

A nőknek szükségük van arra, hogy elmondják, milyen érzések vannak bennük. Ha csak szex közben töltesz időt a feleségeddel úgy, hogy tényleg rá figyelsz, akkor igen, szex közben fogja elmesélni a napját.

Egyébként javaslom, hogy beszélj vele erről, egyezzetek meg: mondjuk esténként menjetek el kicsit sétálni, és akkor beszélgessetek, és utána, szex közben meg már ne. Ő is biztosan megérti, hogy nem szeretsz ezekről együttlét közben beszélgetni, ha felajánlasz más lehetőséget, amikor tényleg megoszthatja veled ezeket.

2015. jan. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ragaszd le a száját,és kötözd meg! :-D
2015. jan. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hát mit ne mondjak rég nevettem ilyen jót.
2015. jan. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!