Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhanyagol a párom, nem közeledik felém. Ha nincs rajtam ruha még a fejét is elfordítja.5és fél éve vagyunk együtt. Mi lesz ebből? 22éves 40hkm a párom 42éves

Figyelt kérdés
Légyszi írjatok tapasztalatokat. Mi ez??? Miért lehet??? 2 hete semmi nem történt köztünk elötte meg 5 hétig. Valaki járt már hasonló cipőben???? Ha igen mi lett a vége???
2016. dec. 3. 22:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Vén tata megkívánt egy hamvas középiskolás tinilányt, akiből most egy pocakos, nem-tinilány lett. Ez van, ha olyannal kezdesz, aki ennyire éretlen a korához képest. Normális, a középkorúság felé haladó férfi nem egy kislánnyal fog összeállni.
2016. dec. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Itt olvashattam most minden félét. Kritika is volt bőven ami annak köszönhető leginkább, h tömören próbáltam a kérdést feltenni. Körülményeket és előzményeket mellőzve. Én nem vagyok az igazi korának megfelelő 22éves és 16évesen ugyenz volt a helyzet. A páromra ez szintén igaz. Nagyon szerettük egymást, szellemileg nagyon egy hullámhosszon voltunk/vagyunk. Én most is nagyon szeretem. Nem tudom mire véljem ezt. Mindenesetre ő állítja h nála sem változott semmi. Miért lenne velem akkor???? Viszont a tettek magukért beszélnek.
2016. dec. 4. 10:18
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Tehát ő 42 évesen egy 22 éves szintjén van? Vagy ami még rosszabb: 37 évesen volt egy 17 éves szintjén? Nem gondolod, hogy ez elég sokat elmond róla?
2016. dec. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Nem.... inkább fordítva. Ő a megjelenését tekintve nem 42, jóval fiatalabb nak tűnik. Sportol és jól tartja magát. Én viszont a koromnál jóval idősebbnek látszom valamiért. Az a helyzet h szellemileg sem vagyok egy síkon a korosztályommal. Pár barátom van de ők is minimum 10 évvel idősebbek. Ez régóta így van. Nem tudom miért.
2016. dec. 4. 10:58
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Tök mindegy. A párod nem tekint rád nőként.

Ez lehet jobb, ha megszülsz, de valószínűleg rosszabb lesz. Az alakod megváltozott, 5-6 hétig vérezgetsz, 0-24-ben szoptatsz, és kisebb gondod is nagyobb lesz, mint hogy este szexdémonkodj a pasidnak.

Most fog kibukni a korkülönbség is, 42 évesen már nem lesz se türelme, se fizikuma, hogy este 4 óra alvás, 4 óra gyereksírás után dolgozzon.


És hiába idősebb nálad, simán elképzelhető, hogy már nem lát olyan vonzónak, mint 5 éve.

Az se mindegy, hogy te vagy az első komoly kapcsolata, vagy volt már házas és van gyereke. De egyik esetben sem a legjobb jel, ha rád se bír nézni! (Mondom ezt úgy, hogy terhes vagyok, most várom a 3.-at, tudom milyen a "kismama szex").


Az se jó jel, ha ezt nem tudjátok ketten megbeszélni, őszintén. Ha csak téged félt, akkor a testi közelséget nem utasítja el, és legeltetheti a szemét rajtad, elvégre a szerelmesek gyümölcsét hordod.

2016. dec. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Én kívánom, hogy megoldódjon ez a probléma köztetek, bár őszinte kommunikáció nélkül nehéz lesz.

Sajnálom, hogy ilyen körülmények között várod a gyermeked, és azt is, hogy ennyire fiatalon kerültél ilyen helyzetbe.

2016. dec. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

2 dolog történhetett:

1.Kapuzárási pánikjában szedett össze,és most kezd lecsengeni,ès rájött,hogy "azért mégsem vagyok már 20 éves mit keresek én ő mellette aki a lányom lehetne? És mit csináljak egy gyerekkel,mindenki az unokámnak fogja nézni!"

2.Most van kapuzárási pánikja,nem akarja magát lekötni a gyerekkel + cikinek érzi hogy meghíztál és a szülés után striáid lesznek és lógni fog a melled.Rájött,hogy ő még nem élt eleget,menekülni akar tőled,hogy kipróbálja egy férfival,mert ő még nem csinált olyat.Itt a városomban is van egy középkorú bácsi,aki hasonlóan viselkedett(csak neki már egyetemista gyerekei vannak),és a felesége gyanakodott,hogy megcsalja és végül le is bukott a férfi szeretőjével.Tehát érthető hogy te el vagy foglalva a terhességgel,de titokban azért őrá is "rájárhat a rúd":D

2016. dec. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ő mit mondott erre? Megkérdezted?
2016. dec. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Nem kérdeztem meg. Kellemetlen erről beszélni így is. Félek h mit mondana. Pedig elkerülhetetlen.
2016. dec. 8. 11:08
 20/20 anonim ***** válasza:
Lehet tudni mi lett a sztori vége?
2019. okt. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!