Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 hetente találkozni? Meddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hetente találkozni? Meddig lesz ez elég? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

A "problémám" az, hogy a párommal 2 hetente hétvégén találkozunk és felvetettem neki az ötletet, h szünetekben amikor nincs dolgunk lehetnénk együtt 4-5 napot is néha viszont Ő ennek nem örült, nem érti miért van erre szükség ahogy Ő mondta "szeret velem lenni, de más dolgokkal is akar foglalkozni" és nem érti miért szomorkodom ezen amikor így is sok dologról mondott le miattam.

Tulajdonképpen a kapcsolatunk nagyon jó, szeretjük egymást, látszik rajta, hogy Ő is igazán szeret engem, nincsenek is problémáink, ha veszekedünk valami butaságon azt is letudjuk pillanatok alatt és minden a régi.

Én eléggé szeret igényes nő vagyok aki nagyon vágyik a partnere figyelmére...

Én 22L párom 23F.

egyetemisták vagyunk!



2016. dec. 4. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

" Ő ennek nem örült, nem érti miért van erre szükség ahogy Ő mondta "szeret velem lenni, de más dolgokkal is akar foglalkozni" és nem érti miért szomorkodom ezen amikor így is sok dologról mondott le miattam. "


Aha, marhára szerethet. Sajnállak.

2016. dec. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezen kívül minden azt mutatja, hogy szeret engem.. :(
2016. dec. 4. 22:03
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez sajnos pont nem a szeretet jele :-(
2016. dec. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Akár még mással is viszonyba lehet és ezért nem tudja megoldani.
2016. dec. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
itt valami nem stimmel :(
2016. dec. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mirõl mond le Êrted? Hogy kéthetente ellóg a barátnõje mellõl vagy, hogy neki ennyi idõközönként elég kielégülni és másra nem vágyik?
2016. dec. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira odáig lenne érted nem bírná 2 hétig.
2016. dec. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyreszt en ezt nem mondanam tokeletes kapcsolatnak.


Ugyanis teged nem elegit ki, amit nyujtani tud, kulonben nem panaszkodnal rola. Igazabol ti nem jartok, csak "baratsag extrakkal" van koztetek. Ez igy nem kapcsolat.


Szerintem vagy van neki mas, vagy pedig abszolut megfelel neki ez az allapot, es sosem fog veled elkotelezodni. Hidd el, ha szerelmes lenne, akkor kezet-labat osszetorve intezne ugy, hogy egyutt legyetek.


Vajon megfelel-e neked az, hogy evekig meg ebben a kapcsolatban legyel, de sosem leptek tovabb, vagy inkabb keresnel egy olyan pasit, aki tenyleg kimutatja, hogy szeret, es nemcsak akkor, mikor eppen felall neki, es te kerulsz sorra, nem az x-edik dugopajti...


Szerintem te magad is tudod a valaszt,kulonben nem irtal volna ide...

2016. dec. 5. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt le tudod írni, miből gondolod, hogy igazán szeret téged?

Mert a viselkedése alapján nem ez jön le.

Egyértelmű, hogy nem te vagy számára az első, de még csak a top 10-be se jutottál be, ha kéthetente elég belőled pár óra, és más dolgok sokkal fontosabbak, mint hogy veled találkozzon.


Problémáitok pedig vannak, az már eleve egy hatalmas gond, ha havonta két találkozás, vagyis évi 24 alkalom számra elég a kapcsolathoz, az év többi 340 napján pedig nincs rád szüksége, sőt nem is tart igényt a társaságodra.

Te pedig szeretnél több időt tölteni vele, ami viszont teljesen érthető, ha szereted.


Azt se írod, miért csak ennyi találkozásra van lehetőség. Ha 500 km-re éltek egymástól, akkor valahol még reális, de akkor se magyarázat arra, miért nem tud 4 napot egyben kibírni veled egy légtérben.


A szerelemről meg annyit, hogy ő már most áldozatnak és lemondásnak éli meg, hogy időt tölt veled, amiért neked hálásnak kéne lenni. Csak kihasznál téged.

2016. dec. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!