Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik a jobb szerintetek, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb szerintetek, az izgalmas és szenvedélyes kapcsolat, ahol csak hetente egyszer tudtok találkozni, vagy az az élettársi kapcsolat, ahol minden nap látjátok egymást, de unalmas?

Figyelt kérdés
Kiegészítés: nekem mindkettőben volt már részem, 2 élettársi kapcsolat volt, de mindkettőnél 2 évnyi együttélés után lett unalmas nekem, ezért szakítottam velük, viszont a mostani nagyon izgalmas, heti 1x találkozunk, mindig elmegyünk valahová színház, mozi vagy kirándulunk, míg az előző kettővel csak évente egyszer kétszer mentünk el valahová és épp az együttélés miatt nem mentünk sehova, mert túlságosan el voltunk kényelmesedve mindketten, jó volt a langyos víz, míg most már igényem van arra, hogy minden héten legyen valami jó program, és ez meg is történik. Tisztában vagyok avval minden életkorban mások az igényeink, és minden ember mellett is mások, de szeretnék felmérni egy statisztikát arról, hogy az itteni válaszadók többsége mit fog írni melyik a jobb, az izgalom, de csak heti egyszer, vagy az unalom, de minden nap látják egymást. Előre is köszönöm!

2016. márc. 6. 19:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%
A kettő ötvözete... Heti egy találkozó az semmi, pláne ha mindig csak valami izgalmas program van és soha nem vagyunk csak úgy otthon kettesben. Izgalmas kapcsolat, gyakori találkozásokkal vagy együttéléssel, szerintem ez se lehetetlen, csak olyan pár kell hozzá, aki maga sem akar állandóan otthon unatkozni.
2016. márc. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb ha az élettársáddal is van mindig program, hogy ne legyen unalmas. De ha csak ez a két opció van, akkor inkább a heti egy...

Én csak egyszer éltem együtt valakivel, de mi azért jártunk ide-oda. Igaz ígyis eluntam egy év után... De másnak meg jól működik így.

N

2016. márc. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Aki házasodni akar az kénytelen olyan párt találni akivel minden nap együtt lehet és mégsem unalmas.
2016. márc. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszi, igen az aranyközépút jó lehet. Egyébként 1 éve vagyunk együtt, az első fél évben heti 4-szer találkoztunk, s volt olyan is, h csak nála filmet néztünk, meg rendbe tettük a lakást, ez volt a program, ez kb. olyan együttélés szagú, de ez is jó volt, mostanában, úgy kb 3 hónapja van az, h csak hétvégente találkozunk, tehát ami 1 alkalom, azaz 2 nap, mert ennyiből áll 1 hétvége, de ez azért van, mert munkahelyet váltottam, s 40 km-re vagyunk egymástól, amíg ez jó nekünk így folytatjuk, aztán ha úgy érezzük, akkor változtatunk, mert mindenre van megoldás, lehet naponta is utazgatni, majd meglátjuk, csak még nagyon kíváncsi vagyok több véleményre, írjatok még többen, köszi! :)
2016. márc. 6. 19:19
 5/18 A kérdező kommentje:

2. válaszolónak: - Akkor hasonló vagy majdnem hozzám, csak Te 1 évvel hamarabb untad meg. Egyébként az előző kettővel is voltak programok otthon, csak az volt a durva, h a program közben is unatkoztam mellettük.


3. válaszoló: - Nem írtam sehol házasságról, mivel nem a házasság a célom, nem a papírtól meg a szerződéstől lesz jó a kapcsolat.

2016. márc. 6. 19:22
 6/18 anonim ***** válasza:
Élettársi kapcsolat = unalmas......nem értem ezt a logikát. Muszály annak lennie ?
2016. márc. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 VirágésBence ***** válasza:
47%
Az aranyközépút a legjobb, sok találka, sok izgalom, jó témák, jó szex
2016. márc. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

19:37-esnek: én csak a saját tapasztalataimat írtam le, hogy az előző kettővel unalmas volt 2 év után, lehet a mostanival érdekes lenne...


VirágésBence: Köszi! Lehet visszahozzuk azt, ami az első fél évben volt, ha heti 4-szer találkozunk. :)

2016. márc. 6. 20:08
 9/18 anonim ***** válasza:
47%
Olyan kapcsolatban voltam,ahol hetente egyszer találkoztunk,és meguntam.Sosem mentünk sehova.Emberfüggő inkább szerintem.
2016. márc. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ez nagyon ember függő, hogy kinek mi a jobb. Ha valakivel az együttélés unalmassá vállik akkor ugyan lasabban de a rövidebb találkák is idővel unalmassá válhatnak. A lényeg, hogy megtalálja az ember a megfelelő társat.
2016. márc. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!