Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy változik meg az ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy változik meg az ember hangulata, viselkedése, amikor kiszeret a párjából és inkább teher a kapcsolat mint boldogság?

Figyelt kérdés
Saját tapasztalatok érdekelnének, bármelyik fél szemszögéből. Akár te vagy az, aki kiszeretett, akár az, akiből kiszerettek. Milyen viselkedést tapasztaltatok magatokon, párotokon? Nemet, életkort is írjatok, élethelyzetet. (Együtt élős kapcsolat, vagy külön élős, van-e gyermek, vagy nincs, stb)
2016. dec. 5. 13:07
 1/1 anonim ***** válasza:

En: kicsit kozombosebb lettem ,olyan dolgok irant amiket elotte serelmeztem,lemondtam talalkozokat, es tamadolag reagaltam nagyon a vegen mar olyanra amire nem kellett volna :/ de akkor az mar nagyon a veg volt

o: alig keresett,tul keves idot szentelt nekem (szerinte ez nem azert volt mert ne akart volna velem lenni,ambar szerintem ha egy hetvegi ejszakan ersz ra a masikra ,akkor ne csodalkozz ha koppansz egy ido utan ugy,hogy 10p setara laktok),nem volt semmi kedves szava se,osszebujasnal meg odebblokott

25n / 26f

2016. dec. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!