Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék hogy jobb legyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés

Már több mint 4 éve együtt vagyunk. Ezalatt az idő alatt sokszor volt szakítás is. 1 éve eljegyzett de most jelenleg az sincs. Most legutóbb 1 hétig nem is keresett aztán megtudta hogy kórházba kerültem és azonnal hozzám sietett. Minden szakítás után ígérget és most is ezt tette. Eltelt 1 hét és én lelkileg egy kicsit kiborultam és szerintem ő is. Azt mondta hogy nem tudja eldönteni hogy velem legyen-e mert így nem szeretne. Lehet bennem van a hiba de én nagyon szeretem és még így is hogy sok fájdalmat okoz lelkileg és néha úgy érzem nem bírom, én vele akarok lenni, gondolkozás nélkül. Végül azt mondta hogy velem marad mert nem tud elengedni, elfelejteni mert szeret. Nem értem akkor a gondolkozását.

Tényleg nem tudom mit tehetnék de én nem bírnám ki nélküle. A kórházba kerülés is egy ilyen szakítás miatt volt, a szívemmel. Sokan mondtak hogy ezt fejezzem be mert tönkretesz ez a kapcsolat de nem megy mert az is tönkretesz ha nincs velem. És ahogy elmondta őt is, nem bírja a stresszt velem de nélkülem még inkább nem bírja.


Megpróbáltam röviden leírni.


Csak normális véleményeket kérek, hülyeséget nem!



2016. febr. 9. 06:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia:)


"A kórházba kerülés is egy ilyen szakítás miatt volt, a szívemmel."


Már amit előtte írtál,azután is azt mondtam volna,zárd rövidre mielőbb ezt a kapcsolatot,de ez a mondat kiverte a biztosítékot nálam.

A stressz ezek szerint ráment a szívedre,ez nagyon nem normális.

Nem tudja eldönteni,meg nem enged,meg...nagyon gáz.

Vegyél erőt magadon Drága,mielőtt teljesen kikészít a pali,az ígérgetéseivel,a vissza könyörgéseivel.

szerintem ez az ember nem szeret,akkor nem okozna ennyi fájdalmat neked,bár nem ismerem a részleteket.

Ne tévesszen meg,hogy a kórházba rohant,ahogy megtudta,ez nem erény,hanem alap dolog.

1-2 ilyen és ehhez hasonló tett ne tévesszen meg.

Gondolj a sok bosszúságra,amit neked okozott.

Az ilyen se veled,se nélküled kapcsolatok ritkán végződnek jól...

2016. febr. 9. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem éltek együtt.Jól értem?


4 éve vagytok együtt.Eljegyzett,de most az sincs.Nem éltek együtt. Hiába a szereret/szerelem,ha nem haladtok semerre,és nem jöttök ki jól.


Engedd el.

2016. febr. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az a ritka helyzet állt elő, amikor teljes mértékben egyetértek progresszív utazóval.
2016. febr. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!