Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha Jancsi nagyon szereti Juliskát, de ez fordítva nem igaz, akkor Juliska számára előbb utóbb terhes lesz Jancsi szeretete és a halálba fogja őt idegesíteni?

Figyelt kérdés
Ez törvényszerű, igaz?
2016. dec. 5. 18:44
1 2
 1/13 Dreed ***** válasza:
53%
Hát ha ez bekövetkezik,ott a kemence! vagy tele eteti csokival és cukorkával,Bár akkor a kapcsolat vége azt jelentené,hogy viszi a házat is.
2016. dec. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Juliska terhes lesz ígyis-úgyis ;)
2016. dec. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2016. dec. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Igen. Ha Jancsi tahó, és nyomul annak ellenére, hgy Juliska nemet mond, akkor idegesítő. Ha meg Jancsi tudomásul veszi, és nem nyomul, akkor meg jó fej, és Juliskának bűntudata lesz, ami megint csak megmérgezi a kapcsolatukat.

Legalábbis én így működök.

L

2016. dec. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én vagyok "Juliska" ... Jancsival 4 éve tart a kapcsolatunk. Kb 1 éve érzem, hogy részemről az érzelmeknek annyi, és néhány hónapja jutottam oda, hogy kb ezerszer elpofáztam neki. Nem fogja fel. Nem akarom úgy elhagyni, hogy balhéval, vagy drasztikusan, hogy pl mire hazaér, se szó, se beszéd lelépek. Szerettem volna normálisan megbeszélni, jó viszonyba lezárni, de nem lehet neki beszélni. Folyton manipulálni akar, kicsit erőszakosan nyomja rám az érzelmeit. Nem akartam szemét lenni, de rákényszerít, hogy se szó se beszéd otthagyjam. Egy pillanat alatt fel tud bosszantani, utálok már mindent ami vele kapcsolatos. Több pánikrosszullétem is volt már, mert idegileg oda vagyok. Nem akartam bántani, szerettem volna ha minél kisebbet sérül, ha szétmegyünk, de nem birom úgy lezárni ahogy szerettem volna és kezd rámenni az egészségem... :(.Mit csináljak? Emberileg imádom, becsülöm, tisztelem, de nem vagyok belé se szerelmes, se semmi.
2016. dec. 5. 18:58
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát ülj le vele közöld hogy a cuccaidat összepakoltad ez meg ez a gond amit már többször jeleztél de úgy látod nem lehet rajta javítani. Köszönöd az eddigi éveket de ennyi volt. Majd összeszeded a cuccod és lépsz.

Miért kell ezt túlbonyolítani?

2016. dec. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Szeretném, ha megmaradnánk barátoknak és meg tudnánk beszélni egymással ugyanúgy mindent amit eddig. Nem tudom hogy viselném, ha 100%-osan kilépne az életemből, de már párkapcsolatnak túl sok... Tisztába vagyok vele, hogy nem bánthatom, nem húzhatom az idejét és nem is akarom, hogy rossz legyen neki, de nem megy ez így nekem. Pedig már gyereket terveztünk meg minden, de nem, nekem nem megy :( és fáj!! Nem megkönnyebbülés kéne legyen bennem, ha eldöntöttem, hogy ki akarok lépni egy részemről boldogtalan kapcsolatból?
2016. dec. 5. 19:08
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem akarok abba a hibába se esni, hogy kiidegelem magam, mert csikicsukizok és se veled, se nélküledet játszok... ez mindig ilyen nehéz? sose szakítottam még
2016. dec. 5. 19:10
 9/13 anonim ***** válasza:
De minek jöttél vele össze, ha zéró érzelem?
2016. dec. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha Jancsi nagyon szereti Juliskát, akkor megérti, hogy nem lehetnek együtt és szépen elengedi. S ha mindezt úgy csinálja, hogy Juliskának közben ne legyen bűntudata és lehető legkevésbé sérüljön, vagyis elhiteti vele, hogy nem áldozat lemondani róla, hanem már túl van rajta, akkor Jancsi egyúttal egy hős is lesz, no persze ezt senki nem fogja megtudni, vagy elismerni, de mai hősöknek ez a sorsa úgy általában.
2016. dec. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!