Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok, ti is eltávolodtatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti is eltávolodtatok a közeli barátaitoktól, amint barátnőjük lett?

Figyelt kérdés

Most kettővel is ez a helyzet nálam. Az egyiknek már évek óta van egy se veled, se nélküled jellegű kapcsolata, együtt lakik a lánnyal. A másiknak kb. 1 éve van kapcsolata. Azelőtt sokszor telefonáltunk, az elsővel ritkán tudtunk eleve találkozni, mert messze él, a másodikkal sűrűbben, mert egy városban éltünk, amíg össze nem jött a csajszival és lelépett innen.


A lényeg: mintha megtiltaná nekik a barátnőjük (ezt érzem és elsőnél a lány rá is szólt haverra, hogy minek telefonálgat a barátainak stb.), hogy telefonáljunk hetente max 1x. Amióta együtt laknak, kb. alig beszélünk. Megértem, hogy elfoglaltak meg mindenkinek vannak gondjai, én is voltam már kapcsolatban, de igyekeztem a barátokkal fenntartani a kapcsolatot, még ha csak telefonon is távolság miatt. Ti is jártatok már így? Úgy érzem, amint nő lépett a képbe, megváltoztak a dolgok. Ezzel nem a nőket akarom szidni.


2016. dec. 6. 20:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
5%
Azokat az embereket szoktam elfelejteni ,akik szembe mennek a barátaival egy nő miatt,plusz be papucsosodnak....
2016. dec. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Nálam, ez mindig egyértelmű volt. A lány lépett az első helyre. Mindig vele akartam lenni, hozzá akartam bújni, vele akartam ágyba bújni és nem a barátaimmal.
2016. dec. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
#2: és ha vége a kapcsolatnak, akkor kinek rinyálsz? :D
2016. dec. 6. 20:58
 4/15 anonim ***** válasza:
Mi lenne,ha te is becsajoznal.Azt irtad csak hanyagol,de nem feletkezett meg rolad.Az ember ideje nagy reszet munkaval tolti,ha van parja es csaladja a keves szabadidejet nyilvan vele v veluk tolti es meg ott van a csalad,szulok,testverek es baratok. Meglehet van olyan ahol vki ratelepszik a parjara,de sok esetben ertheto,hogy keves ideje marad.Ja es lemaradt,ha vkinek van hobbija arra is kell idot szanni a semmibol kb.
2016. dec. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Es lemaradt a pihenes bocs.
2016. dec. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Figyi, csak azért nem szedek össze valakit, hogy ne legyek egyedül. Elég magas a mérce, de ezt én is nyújtani tudom cserébe. Tudod jól, hogy értelmes, érzelmileg/fizikailag független, korrekt értékrenddel rendelkező nőt nem könnyű manapság leakasztani a fogasról. Különben sem vagyok a híve ennek az odamegyek minden nőhöz, mint egy loser, aki addig próbálkozik, míg nem horogra akad valaki. Introvertált emberként meg pláne nem jó móka az ilyen. :D Ráadásul időm sincs rá, a munka miatt, ugyan találkozom nőkkel naponta, de kizárólag szakmai dolgokra van mód, idő.

Itt arról van szó, hogy ez a két lány megváltoztatta valamelyest a haverokat, már nem olyanok, mint azelőtt. Ezr fura megérteni, ha meg lehet.

2016. dec. 6. 21:03
 7/15 anonim ***** válasza:
76%

Kettes vagyok. Szakítás van valamiért, nem rinyálok. Általában, mindig volt másik nő, aki felé lehetett nyitni.

Ki hogy van vele. Nekem a szex mindig is létfontosságú volt. Nincs kapcsolat, nincs szex, onnantól nekem nincs semmi. Mindent elkezdek hanyagolni.

2016. dec. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudom hány évesek vagytok, de ha már inkább közelebb a harminchoz, akkor ez abszolút érthető.

Nem azt mondom, hogy nem kell a haverokra időt szakítani, de minden második este elmenni kocsmázni meg nőkre csorgatni a nyált.. hát szerintem vajmi kevés barátnő tolerálná.

Előjön az, hogy valószínűleg vele fog családot alapítani, az én-ből és a te-ből mi leszünk...

2016. dec. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
13%

Volt már erre példa a barátaim részéről, igen.

Az első kapcsolatomnál én magam is elkövettem ezt a hibát, hagytam egy ideig, hogy elmarjon a barátaimtól. Egy életre megtanultam, hogy ahol ilyen van, az nem normális, nem egészséges kapcsolat.

2016. dec. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%
30-on túl elkopnak a barátok.
2016. dec. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!