Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szorakozohelyen valo tanc,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szorakozohelyen valo tanc, csok, testi kontaktus egy masik emberrel mikozben parod van mennyire befolyasolt?

Figyelt kérdés
Arra lennek kivancsi hogy aki kovetett el ilyen hibat akar csokig jutott,mennyire emlekezett ra?mennyire banta?tenyleg hiba volt es utana a parod volt a mindened?elmondtatok vagy koderult?ha titokban maradt mennyire befolyasolta a kapcsolatod a paroddal?elhidegultel tole v epp rajottel mekkora barom vagy?parom 27,6 eve vagyunk egyutt es a azorakozohelyen egy lannyal flortolt es csokolozott.igaz elmondta de nem tudom mit tegyek!soha nem volt ilyenbe reszem igy nem tudom mit elt at!foleg ferfiak velemenyere vagyok kivamcsi aki igy akar csokkal akar szexel felrelepett szorakozohelyen.amikor a novel volt egyaltan nem jutott eszetekbe a kovetkezmenye?csak a pillanatnak eltetek?hogy vsavarhatja el egy no a pasi fejet?gondolom flortoles elozi meg?elmondtatok e?megbantatok?ha titokban maradt mit ereztetek?kesobbiekben az ilyen helyzetben ha volt tudtatok mar nemet mondani?olyanok itjanak akik megtettek hogx eltek at?megbocsajthato?vagy szerintetek oka volt amiert megtortent es elveztetek a helyzetet?ti hogy irjatok le magatokat a helyzetben?mit gondoltatok?mit ereztetek akkor es utana?27N
2016. dec. 8. 09:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyenek illuziod... viszont ne aggodj! Majd a kovetkezo csajnal is pont ugyanilyen kedvesen megosztja majd az uj elmenyeit a parod...
2016. dec. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tánc az volt nálam, éreztem, hogy a csaj nagyon keper és ami azt illeti eléggé felizgatott ezért is táncoltunk úgy ahogy nem illik. Csókolózni akart de abba nem mentem bele utána mondta,h aludjak nála és reggel hazamegyek meg ,h nem kell tudni a bnőmnek de erre is nemet mondtam. Elmondtam a táncot de csak azt mert a lány a "barátom" is volt, volt otthon kiakadás meg nagy sírás de én már ettől szarul éreztem magam. Az, hogy elmondta egy jó jel de nem tudom ,h te abból mit fogsz leszűrni ,h én hogy reagáltam az ilyn helyzetre. Az a fontos ,h a párod hogyan teszi. 27 F
2016. dec. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2# hát erezhetted is szarul magad. Én egy ilyet biztos nem bocsátanék meg. Semmivel sem jobb mint egy csók. Sőt...
2016. dec. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 Azért a csóknál egy tánc nem hiszem, hogy rosszabb. Örülök, hogy nem is neked kellett megbocsátanod!
2016. dec. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!