Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyamatosan csapkodja a fenekem. Elég vastag a combom, és nagy is a fenekem, és ez engem irritál, hogy folyamatosan csapkodja, neki ez vicces azt mondja. Hogy állítsam le?

Figyelt kérdés
2016. dec. 8. 13:44
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Úgy, hogy határozottan megmondod neki, ha nem használ akkor otthagyod.
2016. dec. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16%
Mondd el neki hogy téged zavar. Gondolom nem akar megbántani azzal hogy a szemedbe mondja, hogy kövér vagy és fogynod kellene és így akarja a tudtodra hozni.
2016. dec. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Velem is volt hasonló. :D Egyébként engem már nem zavar, hogy van rajtam pár plussz kiló. Vannak, akiknek így is tetszem. Köztük magamnak is, ami talán a legfontosabb. Az én fenekemet is folyton csapkodta egy pasi, akivel ismerkedtem. Rászóltam, hogy zavar és leállt vele. Ha célozgat, akkor te is világíts rá valami hibájára, mert valószínűleg valami olyat akar kompenzálni, ami zavarja saját magán. :) Gondolok itt parányi péniszre, vagy egyebek. :)
2016. dec. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
mondd, hogy szex közben csapkodja csak, de akkor nagyon
2016. dec. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
Hát csak egy módon tudod leállítani, úgy, hogy szólsz neki, ne tegye, mert téged zavar. Ha nem áll le, akkor pedig tegyél vele olyat, ami őt zavarja, ha pedig szóvá teszi, akkor hozd fel, hogy hasonló témában nem érdekelte őt amit te szerettél volna.
2016. dec. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Én már dobtam ezért pasit. Szépen megkértem, sokszor, hogy ne csinálja, de ő csak röhögött. Na hát akkor mondtam neki, hogy akkor köszönöm a lehetőséget. Ha nem veszi komolyan a kérésemet ilyen apróságokban, akkor mégis mire számíthatok, ha komoly dologról lesz szó? Ha már párkapcsolat, akkor tiszteljük már a másikat egy kicsit.
2016. dec. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én párom is ilyen, az apja is(anyósom fenekét ő is csapkodja mindig). Nem feltétlenül azért mert van rajtad felesleg.
2016. dec. 9. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
FINGD LE A KEZÉT!! Nefélj többet eszébe sem jut!adsz neki egy hatalmasat,akkora seggtől a kezemleszakad.....Probléma megoldva!!!:)
2017. jan. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szólsz neki először, orrba kormányozod másodszor.
2017. jan. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!