Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak féltékenyek lennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak féltékenyek lennétek akkor ha a barátnőtök ilyeneket csinálna?

Figyelt kérdés

Felhívja néha a haverjait telefonon...akik fiúk...facebookon más férfiaknak is ír, rendszeressen beszélget velük, de csak ártatlan dolgokról váltanak üzeneteket egymás közt. Lenne neki személyi edzője aki megintcsak férfi és jó kapcsolatot ápolnak..

néha edzés után találkoznak, dumálnak általános dolgokról, szóval csak haveri alapon történő beszélgetések lennének ezek és tényleg semmi több nem lenne a háttérben.


Neked pedig ugyanúgy kimutatja az érzéseit , figyel rád, és veled is törődik.


Ennek ellenére

Titeket zavarna, ha a barátnőtök ilyen lenne?



2016. dec. 8. 23:17
 1/9 anonim ***** válasza:
45%

Na igen ez így szépen hangzik és mire lenne ok a féltékenységre..!

De ez sajna nem mindig így működik !!

2016. dec. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sztem addig ne idegeskedj ha törődik veled a bnőd és nem megy a kapcsolatotok kárára addig sztem ne idegeskedj ezen !
2016. dec. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja amúgy lány vagyok és ez csak egy felvetés volt:D
2016. dec. 8. 23:32
 4/9 anonim ***** válasza:
50%

nem is a beszélgetések zavarnának,hanem a lakáson belüli folyamatos telefon nyomkodás.

nem igazán tolerálom.

személyi edző csajokból akik versenyeket is nyertek fitneszben vagy testépítésben meg ismerek nem egyet,úgyhogy bemutatnám neki.

igazából azért mert se időm,se energiám nincs nekem a féltékenységre meg felügyelőt játszani,vagy versengeni más kanokkal.

2016. dec. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
A normálisabb nőknél úgy tapasztalom, hogy a mindennapi lehetséges idejük legalább 2/3-át a párjukra áldozzák, a maradék 1/3-ba meg belezsúfolnak mindenki mást. Tehát a józan paraszti ész azt diktálja, hogy mindenkitől elsőbbséget élvez a pasas. A leírásból ítélve ez a nő rendkívül sok időt és gondot fordít az "egyéb" férfiakra. Na most az nálam nem nyerő, hogy az egész napot végigflörtöli az edzőbácsival a konditeremben, a haverral a kávézóban, aztán az igen jóképű lelki társsal Messengeren, este 10-től végre rám is szán némi időt, ad egy puszikácskát, meg egy kobaksimit (hát ő ugyan kimutatja, igen-igen... kimutatja), aztán 2-3 perces sablonos trécselés után bevágjuk mindketten a szunyát. Ez minden, csak nem párkapcsolat.
2016. dec. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
nem zavar. Amíg nincs ok a bizalom elvesztésére, addig miért lenne baj?
2016. dec. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nyuszicsibe, ilyen csak a mesében van. Persze, ártatlan dolgokról beszélgetnek. :D Meg jóbaráti viszony... aha..

Nekem személy szerint nem férne bele, mert tudnám hogy csak idő kérdése és több lesz.

Viszont a mai irreális értékrendű társadalomban ahol szinte minden megengedett, nincsenek értékrendek, még az is beleférhet egyes emebreknek ha barátilag dugnak egyet. De hogy a kérdésedre is válaszoljak: igen, zavarna.

2017. febr. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%

Egyértelműen zavarna ,sőt mi több, ki mondja ,hogy csak általános dolgokról beszélgetnek?

A másik meg, a férfiak többsége nem barátkozik nőkkel, ne legyünk álszentek, nincsenek önzetlen barátságok ,ez naivság, szóval előbb-utóbb ennyi pasi "barátságból" lesz valami..ergo nem örülnék neki és szóvá is tenném a pasi helyében vagy nekiállnék én is feltűnően flörtölgetni csajokkal.

2017. febr. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
44%
Nokent elmondhatom hogy amig nem volt komoly prkapcsolatom nekem is rengeteg "fiu baratom volt". Na de annyira naiv nem voltam hogy ne tudjam miert baratkoznak velem :D amikor komolyra fordult a kapcsolatom oket leepitettem mert minek? Minden dolgomat azota a parommal beszelek meg es nem erdekelnek azoknak a csavoknak a velemenye. Nem beszelve arrol hogy mirol beszelgessek veluk. Feluletes trecselesre meg mar nincs szuksegem. Ergo nokent is tudom hogy ez zavaro lenne, pont az ok okozat miatt. Vica verza en sem orulnek ha a pasim minden fele csajjal erezne jol magat "baratsagbol". Haha
2017. febr. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!