Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell elcsábítani a férfiakat? (lent)

Figyelt kérdés
Iskolás koromban sose sikerült a fiúkkal felvenni kapcsolatot,mindig kinevettek, vagy rossz dumával kezdtem a közeledést...nem tudom.Utána lett egy komoly kapcsolatom ahol a férfi kezdeményezett inkább, most újra egyedül vagyok és van valaki aki nagyon tetszik,de ő még nem ismerem engem.Hogyan kezdjem? Nem szeretnék úgy járni,mint annó a suliban...légyszi adjatok tippeket!
2010. máj. 1. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Nemtom.. Ma pl. majálisoztam :D

Nagyba ülünk haverokkal egy asztalnál, sörözünk... odajön 1 csaj, hogy ő úgy ki van száradva, adok-e 1-2 kortyot a sörömből :D

Utána meg elbeszélgettünk, ha nem lenne barátnőm, még a számát is elkértem volna.

Sok sikert x)

2010. máj. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát, általában a pasik kezdeményeznek. Ez az ő dolguk. De ha végképp nincs ötleted, akkor iratkozz fel egy társkeresőere! Ha normálisan nézel ki, napi 10 pasi simán ír neked. Ha meg nem felelnek meg, akkor elég kiválasztani aki tetszik és rányomni egy "kacsintást" vagy valami hasonló baromságot, ami az adott oldalon van. Így megfelel? :)
2010. máj. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én bírom,ha egy csaj rágózik:)Próbáld ki!
2010. máj. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Rágózásra max akkor figyelek fel ha gusztustalan módon csinálja.

Menj el barátaiddal szórakozni, rádmozdul úgy is valaki.


Ha valaki meg megtetszik akkor beszélgess vele, ha te is szimpatikus vagy majd alakul meglátod.


Amúgy meg hülyeség ez a ffi dolga kezdeményezni, ma már sok nő kezdeményez így azzal összejön anélkül kell valamit csinálni. mindenki szereti ha a sült galamb szájába repül:D

2010. máj. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem igazából mindegy mit mondasz neki. Ha bejössz neki úgyis összejön, ha nem, akkor meg mindegy mit mondasz. Én például szeretem ha a lány kezdeményez. Ritkán kezdeményezek...
2010. máj. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A társkereső szvsz losereknek van.
2010. máj. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!