Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg azért nem jár haza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg azért nem jár haza a párom mert nincs gyerekünk?

Figyelt kérdés
Kezdem az elején. Neki van gyereke az előző házasságából, de elváltak a nő miatt. Mi lassan 3 éve vagyunk együtt de se eljegyzés se gyerek, semmi nincs, viszont jövőre közös házat veszünk (már meg is van szóval keresni már nem kell). Pár hónapja viszont egyre többször kimarad, úgy értem hazajön, de ilyen 8-9 magasságába, de 6-kor végez a munkával. Beül sörözni meg beszélgetni, nem részegen jön haza és nem bánt. Már többször is megkérdeztem mi ez, azt mondja nem tudja megmondani, de ugyanúgy szeret nincs velünk baj. Tegnap este ittasan jött haza és boci szemekkel nézve mondja hogy ne haragudjak, de úgy érzi nincs meg a biztonság. Csak a barátnője vagyok, nincs gyerek se, úgy érzi bármikor elveszíthet. Tervezzük a gyereket is de lakás után. Most akkor mi ütött belé? Az hogy csak a barátnője vagyok nem rajtam múlik, én nem fogom megkérni a kezét az biztos. Hihető ez vagy nem? Egyik férfi ismerősömnek elmeséltem ezt és azt mondta sokkal jobban fogja magát érezni ha lesz család, de hát basszus, nem rajtam múlik, csak idáig nem akartam a semmire gyereket szülni. Vélemények?
2016. dec. 11. 16:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%

"de úgy érzi nincs meg a biztonság"


És ezért sörözik szinte minden este a haverjaival, ahelyett, hogy veled csinálni programot és mennétek valahova? Úgy akar biztonságot, hogy direkt egyre kevesebb időt tölt veled, és ha lesz gyerek majd megváltozik?

A lófaxt!

2016. dec. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%
Eskuszom, nehany ember ele odavillanak a hatalmas, voros veszjelzok, hogy "ha ebbe az iranyba mesz tovabb, meghalsz/szar lesz/szenvedni fogsz", de ok csak mennek tovabb, mint a horrorfilmekben, es utana csodalkoznak, hogy tenyleg szar lett, tenyleg szenvednek es tenyleg problemaik vannak. Szerinted egy ilyen emberrel a semmire erdemes kozos ingatlant vasarolni, jovot tervezni? Mert majd a gyereksirasra gondolod, hogy hazajon, mikor mar te sem erdekled? Komolyan?
2016. dec. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
96%
Elsovel ertek egyet. Eszedbe ne jusson szulni. Nagyon rossz szoveg.
2016. dec. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
94%

Jól tetted, baba!

Nem is hiszem, hogy jó ötlet így.

Ha félek attól, hogy elveszthetek valakit, igyekszem a legjobb formámat hozni, nem a bunkó stílust választom. Egyébként azzal sem lenne gond, ha heti egyszer-ketszer összeül a haverjaival, ha felvállalná, hogy EZ az igénye és nem jönne sz ar dumákkal. Plusz, ha te is megtehetnéd ugyanezt a barátnőiddel.

2016. dec. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
95%
Egyértelmű hogy kamuzik. Ha aggódna hogy elveszíthet, nem így viselkedne. Ez csak azt mutatja hogy nem érdekled. Max szeretőnek kellesz, kényelmes ha van kit dugni.
2016. dec. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
93%
Először házasság, majd a házvétel és utána a gyerek. De nincs minden este külön szórakozás.
2016. dec. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Ez nem minden napos, heti 1-2 alkalom, maximum három de inkább az 1-2 a jellemző. Többször is kérdőre vontam már az volt az válasz szeret beszélgetni kiengedni a gőzt munka után, igénye van erre. Vele tarthatnék, van amikor felhív eljön értem haza és úgy menjünk de én csak ritkán megyek. De a legutolsó alkalomnál amikor ittasan jött már mérges lettem és ezzel állt elő.
2016. dec. 11. 16:42
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ezeket az alapvető dolgokat én tisztáznám,mielőtt közös házba ugrok bele.

Nekem pl nem férne bele,hogy minden nap kocsmázni járjon.Igenis kell időt együtt tölteni nektek is,programokat csinálni vagy csak egy jót beszélgetni. Ha minden nap 8-9kor esik haza és gondolom reggel korán elmegy,az idővel nagyon meg fogja viselni a kapcsolatot.És nem a te hibádból..

Szóval ezen én változatnék.Menjen el szórakozni,de ne minden nap.

+ igen, a lánykérés pl nem a te feladatot.

Egyébként az előző kapcsolatából való gyerekkel milyen a viszonya?Látogatja rendesen,foglalkozik vele?Ha nem,akkor szerintem ne erőltesd a közös gyereket.. Ha őt sem látogatja és nem jó apa,akkor a ti gyereketekre is fog szarni ha szétmentek..Ebben biztos lehetsz.

2016. dec. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
A gyerekét minden hétvégén elhozza. Nagyon ritkán van hogy nem, ha a gyereknek más programja van, vagy ha a páromnak van olyan munkája/dolga ami miatt nem tudja elhozni. Ha minden napos lenne a sörözés, már nem tettem volna fel a kérdést- nem lennénk együtt.
2016. dec. 11. 16:45
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Hat majd 5 even belul ugyis az lesz. Ugyanezekkel a kifogasokkal - merges lettel, persze, hogy be kellett valamivel etetnie, hogy elhallgass -, "hogy neki kell a csevej, a friss levego, akarmi". A lenyeg ugye hogy ne legyen otthon... mar most se. De majd gyerek mellett hogyne haza fog jarni a sirasba azonnal... csak mire erre rajossz, addigra leszel egy jo kis vagyonmegosztasi nehezseg meg a gyerek. Legalabb valoper nem lesz, mert annyira erdekled, hogy ugyse fog elvenni soha.
2016. dec. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!