Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapcsolatok terén van helye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatok terén van helye az ilyesfajta "taktikázásnak"?

Figyelt kérdés

Mármint hogy most én elmondtam neki valami fontosat, és rá várok, hogy keressen mert az jó jel, vagy nem írok neki és nem keresem, hadd keressen ő, hiszen akkor tudom hogy érdeklődik irántam...


Vagy ez mind baromság, és ösztönből kell, tehát ha hiányzik, ne várjak rá, hanem hívjam én meg ilyenek....?


2010. máj. 2. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:

hát attól függ, milyen mély a kapcsolatotok szintje. Szerintem ha te már sokat hívtad, akkor illene neki is keresni, érdeklődni irántad. nem tudom lány vagy e vagy fiú, de ha fiú, akkor meg lehet azon az elven van, hogy mindent a fiúnak kell kezdeményezni, szóval elvárja hogy hívd.


de szerintem ha nagyon hiányzik, akkor nyugodtan keresd, ne kínozd magad, erre nincs szabály.

2010. máj. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

srác vagyok, és pont fordítva, eddig mindig ő keresett....msn, sms, telefon....


én úgy voltam vele, hogy személyesen megtettem a magamét, hiszen szépeket mondtam neki, jól elvoltunk, de ezekszerint a nem személyes kapcsolattartási formáknál is ki kell vennem a részem....

2010. máj. 2. 10:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Én kész haditerveket készítek magamban, előre eltervezem mit mondhat nekem egy lány,és én arra mit lépjek. Így mentettem már meg barátságot is:) Tehát szerintem van helye taktikázásnak.
2010. máj. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!