Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem törődik velem a pasim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem törődik velem a pasim?

Figyelt kérdés
Nem kommunikál sem írásban,sem telefonon,nem akar találkozni velem csak netezik,gépezik,sypeol,faceboozik,gépen játszik,volt csoporttársaival,oktatóival beszél. Alszik,szerintem munkát se keres.Családtagjaival is rokonokat kerüli,csak köszön csak a szobájában van. Pedig nem volt mindig így nem értem miért csinálja. Engem csak Ő érdekel.

2016. dec. 12. 09:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

"Engem csak Ő érdekel."


Egyelőre...nem sokára majd más fog!

2016. dec. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
64%

A tipikus kérdés: Akkor miért vagy vele?

Ha viszont ennek ellenére is csak ő érdekel, akkor valószínűleg nem igényled a törődést, a foglalkozást. Ebben az esetben elfogadod olyannak amilyen.

2016. dec. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
68%

Miért törődne? Így is futsz utána, töröd magad, téged csak ő érdekel, stb. Neki ennyi elég, többet nem akar tőled, teljesen felesleges több energiát ölnie ebbe a kapcsolatba.

Ahogy elnézem, ilyen energiatakarékos típus lehet amúgy is, hogy majd eltartják a szülei, ő csak lóg a neten, és nem csinál semmit.

Majd ha dugni akar, jelentkezik, addig meg mit akarjon tőled?

2016. dec. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
56%
kamu kérdés
2016. dec. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Szergej55 ***** válasza:
Te választottad.
2016. dec. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Te komolyan nem érzed szánalmasnak és baromi megalázónak, hogy tapadsz/tapadnál az emberre, mint egy pióca, miközben felőle meg is dögölhetnél, annyira nem érdekled? Nem érzed ultragáznak, hogy minden piti dolog fontosabb és érdekesebb nálad számára?


Növessz már egy kis tartást basszus és vágd ki ezt az alakot a francba, vagy takarózz a "brühühü de szeretem" első számú ócska kifogás mögé és szenvedj csak tovább ebben a szánalomtengerben.. Pff.

2016. dec. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
40%

"munkát se keres"

Ha nincs melója, lehet depis lett. MInden jel arra mutat, hogy depizik, veled meg nem beszél, mert szégyenérzete van. Most ugyanebben a fázisban vagyok, azért tudom.

2016. dec. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Nem hiszem. Szerintem halogatja. Én is most fejeztem be egy tanfolyamot nézegetek. Nincs. Ő novemberben. Keresetebbet végzett el és már előtte ajánlotta fel neki. Én végig csináltam egy tanfolyamot úgy,hogy szinte vegetáltam. Koncentrálni,aludni,tanulni,hangulatom állandóan változott szóval kiszámíthatatlan volt az állapotom. Ellenben az ő 1 éve alatt csak a vizsga körül ami novemberben volt és azóta is van amikor normális.Nem ingadozó a hangulata ,mint az enyém. Max. kitalálhatja ,hogy most ő az és azért nem keres vagy ez a baja. Engem mindig érdekelt ,foglalkoztam vele bármilyen állapotban is voltam. 10,5 hónappal ő az idősebb.
2016. dec. 12. 15:04
 9/22 A kérdező kommentje:
Neki 10 éve megvan nekem 2 hónap meg kb.1 év közfoglalkoztatás és soha nem csináltam ilyet,igaz voltam amikor be is kerültem de nemcsak azért.Azt mondja rágalmazom. Nekem jogosabb és ha depis vagyok akkor én lusta ő meg nem és minden t szabad?
2016. dec. 12. 15:32
 10/22 anonim ***** válasza:

Nem szeret, nem tisztel, púp vagy a hátán.


Miért vagy vele még mindig? Ennyire jó érzés lábtörlőnek lenni?

2016. dec. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!