Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a barátom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátom nem törődik velem?

Figyelt kérdés
Csak hétvégén tudunk találkozni,így péntektől vasárnapig együtt vagyunk.Ma is megbeszéltük,hogy jön hozzám,de nem jött.Délután többször hívtam,kinyomta.Most felvette,teljesen részegen valami szórakozóhelyen van.Kérdeztem tőle,hogy jól van-e,miért nem jött,erre annyit reagált,hogy kussolj, k_rva.Ez nem az első ilyen lerázós-iszogatós eset,de eddig ilyet még nem mondott.Mit tegyek?Lehet ez az én hibám?
2014. dec. 19. 22:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez k*rvára világos. Szakíts vele. Vagy erre még nem gondoltál?
2014. dec. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A barátod egy jó nagy, bűzös tapló, ne haragudj. Beszélj vele, mert aki ennyire nem becsüli a párját, aki elvileg a legfontosabb lenne az életében, az nem érdemel barátnőd. És akkor majd tényleg önmagát az előtérbe helyezheti...25/F
2014. dec. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Az lenne a te hibád, ha vele maradnál.
2014. dec. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Te még együtt vagy ezzel a paraszttal? Dobd azonnal!
2014. dec. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyértelműen egyedül a te hibád és senki másé!
2014. dec. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha van eszed akkor szakítasz vele, illetve én örülnék is ha egy ilyen ember nem is foglalkozna velem, foglalkozzon csak magával, te meg keress egy hozzád illőt.
2014. dec. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hagyd ott.. ha most így beszél veled akkor később hogy fog? Ha neki többet jelent a bulizás mint hogy veled lenne,vagy vinne téged is.. szégyen az ilyen "pasi".
2014. dec. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ilyen pasim nekem is volt, de nem sokaig mert azelso ilyen telefonja alkalmaval elkuldtem az anyjaba. Es hogy tobbet hivni se merjen. Aztan nem hivott en meg lezartnak tekintettem.
2014. dec. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Költőnő? ***** válasza:

hát menj hozzá feleségül.

úúúristen..... Mégis mi a kérdés ezen????!!!

vagy ilyen paraszt mellett jó neked?

2014. dec. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%

A következőt tedd:Lángoljanak benned az érzelmek, hogy ez olyan bunkó ez a srác, de mégis férfias, nekem ő kell.Ezt mondd ki többször magadban és barátnőidnek is.Ezután tégy meg mindent amit akar, szopjad le, feküdj le vele, kényeztesd el mindennel, majd amikor megint leku*váz, akkor sírjál sokat napokig, egy százas csomag zsebekendőt használj el, keress egy rendes srácot az ismerőseid közül, találkozz vele, sírd el neki a bánatodat, simogasd meg, mondd meg neki hogy ő milyen rendes és olyan aranyos srác és úgy járnál vele és aztán mondd meg neki hogy de ugye tudod hogy csak barátok vagyunk.Nagyon fontos, hogy ezt csak azután mondd meg neki, miután többször is találkoztál vele, jeleket adtál neki és elültetted a halvány remény gondolatát a szívében, hogy talán lehet köztetek valami.

Majd miután füttyent egyet kö*ög barátod, vagy ne adj isten bocsánatot kér, ugorj de sebtibe', aztán megint tégy meg neki mindent azt ágyban, meg a konyhában, meg mindenhol.A rendes srácot közben ne felejtsd el magasról le*arni!Ne is írj neki, ne válaszolj, úgy még izgatóbb lesz számodra ez a kis játék.

Majd miután megint részeg lesz és leku*váz a barátod, ismételd el az egész folyamatot elölről, de ezúttal inkább egy másik rendes sráccal.

2014. dec. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!