Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy nezzem meg a facebookjat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nezzem meg a facebookjat?

Figyelt kérdés

Elitelem a turkalast es a nyomozast, de sajnos ugy nez ki, nincs mas mod.

A parom mostanaban mindenhova magaval viszi a telefonjat, ha melle ulok letakarja, elteszi, ha hivjak nem vihetem oda, rohan erte. Ha a gep melle ulok, nem nyitja meg a facebookot.

Rengetegszer probaltam vele megbeszelni, es mindig visszavag, hogy en nyomkodom a telefont(hozzateszem ez nem igy van).

Tudom, ha nincs bizalom, veszett ugy, de muszaj megbizonyosodnom. Mit tehetnek szerintetek?

Az exem is eljatszotta ezt egyszer, csak mikor kertem o megmutatta a beszelgetest egy masik lannyal, akivel flortolt.


2016. dec. 13. 23:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
24%

Sehogy.

Dobd ki, aztan kesz. Ugyis 99% hogy igazad van.

2016. dec. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy furan fog hangzani, de a lelkem miatt kellene.

Valahogy ha latnam a ket szememmel, nyugodtabb lennek, meg ha igazam is van, akkor is.

2016. dec. 13. 23:24
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem hangzik furan. En is ilyen voltam, de az ember vagy megunja hamar vagy neki se kezd meg jobb esetben.
2016. dec. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
11%
A turkálás és nyomozás egyáltalán nem elítélendő dolog, még ésszerű keretek között, hiszen sose tudhatod ki ver át a háttérbe, így néha érdemes lecsekkolni mi a helyzet, mer aki érzi, hogy baj van ott többnyire van is baj!, és nem kell itt a bizalom kérdés dolog, mer ritka aki olyan bizalmat tud kiépíteni, hogy ne kelljen gyanakodni.
2016. dec. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Kém program... a saját laptopodra felrakod, és amikor nálad van a párod, akkor legyen bekapcsolva.


Minden billentyűzet leütést megjegyez, ahogy a Word is, csak ez a program mindig, és nem látszik a tálcán.


Keylogger névre hallgat.


Felrakod a gépedre az egyik ingyenesen letölthető (és amúgy illegális) szoftvert, amit aztán mindig bekapcsolva hagysz a gépeden. Amikor a párod belép a facebookjába a Te gépeden, akkor BUMM már meg is van a jelszava.


Gusztustalan, de kegyetlen dolgokat lehet utána már megtudni...


Amúgy van olyan, ami a vágólapra helyezett szöveget is elmenti.


És ha ügyesen csinálod... (mondjuk van türelmed (1-2 hét), amíg kivárod, hogy a te gépeden jelentkezzen be... Vagy teremtesz olyan alkalmat, amikor mindenképpen fel akar menni fb-re, de csak a te gépedről tud... ) Szóval ha ügyesen csinálod, akkor talán sose fog rájönni, hogy mit csináltál. Lenyúltad a jelszavait, átnézted a magánéletét, bementél és kijöttél észrevétlen... és utána ha nem piszkálsz bele, akkor olvashatod majd mindenét sorjában.


Persze minden bizalom bukik, és elképesztően beteges, és nem való párkapcsolatba, aki ilyen eszközökkel él. Ha nem csak egyszeri megbizonyosodásra használnád(de még akkor is szörnyű), hanem örök ellenőrzésre... akkor inkább szakíts vele.

2016. dec. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ot is megkerted mar hogy mutassa meg a telot? En is jartam igy. Mondtam a paromnak hogy mutassa meg mert ugy erzem takargatni valoja van. Megmutatta es akkor derult ki hogy idegen csajokat like-olgat es bejelolgeti oket. Volt vagy 20 csaj aki nem jelolte vissza, ami ertheto hisz nem ismerik. Parom szerint ez nem gaz es nem megcsalas. Szamomra viszont zavaro mert en ezt keresgelesnek velem. Ez volt egy olyan pont amikor ugy ereztem nem illunk ossze, mert ami nekem zavaro, az neki nem es nem erti engem miert bant. Bar meg egyutt vagyunk de van vita boven. Lehet a te parod is ilyen netes flortolgeto. Beszelj vele es kerdd el a telojat, mondd el oszinten miert. Deritsd ki mielobb hogy mi a helyzet, mert igy csak magadat emeszted.
2016. dec. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Koszonom mindannyiotoknak! Nagyon aranyosak vagytok, es jol esik a segitseg.

A problema, hogy mindig telefonrol lep be, az meg 0-24-ben nala van. Az en gepemrol soha!!! Nem lep be. Soha.

Meg az en telefonomrol se. Pedig ez jo otlet lett volna.

Kertem mar es nem mutatta.

2016. dec. 14. 00:12
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Küldd el a... csába!Egy kapcsolat azért van, hogy boldoggá tegyen, nem azért hogy legyen min idegeskedni!
2016. dec. 14. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mutatta meg akkor biztos hogy van takargatni valoja.
2016. dec. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
51%

De amúgy véleményem szerint akár az is lehet, hogy meglepetés bulit szervez neked.


Meg az is lehet, hogy féltékenykedő ellenőrzős pÍcsä vagy, és igazából semmi para... Vagy csak tudja, hogy ilyen vagy, ezért direkt nem adja oda, mert idegesíti, hogy nem bízol benne. És direkt húzza az agyad. Ha ilyen csajom lenne én megcsinálnám.

2016. dec. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!