Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm nem engedi hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem engedi hogy nézzem az éjjel nappal budapestet, pedig már annyit könyörögtem neki hogy engedje meg de hiába, mit tegyek?

Figyelt kérdés
holnap este lesz majd és nagyon szeretném nézni, a barátnőm viszont egy nagyon kemény domina csajszi, akit ha nagyon felidegesitek még meg is ver, szerintetek mit tegyek hogy végre megszánjon engem és megengedje hogy nézzem?

2015. ápr. 6. 16:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugye ez most nem komoly?
2015. ápr. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
lol. nezzel inkabb eden hotelt
2015. ápr. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sajnos ez nagyon is komoly!
2015. ápr. 6. 16:57
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor légy már férfi, tedd azt amihez kedved van és ne azt amit megenged.
2015. ápr. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Amúgy én elhiszem! Én ismertem egy párt,akik szintén ilyen h*lyék voltak,nem engedték egymásnak nézni az olyan műsorokat amiben épp lehet látni lenge ruhás nőt vagy pasit! :D :D

Annyira szánalmas volt! :D :D


De kérdező,te is egy idóta vagy,mi a szarér vagy vele ? Meg is érdemled

2015. ápr. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egyrészt nyilván azért, mert az ÉNB egy kultúrfos, igénytelen proli szereplőkkel, akik sztem azt sem tudják, mi Mo. államformája.

Másrészt az ilyen kultúrfostól sem lehet senkit eltiltani, szaal sztem lépj ki ebből a kissé fasisztoid kapcsolatból.

2015. ápr. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Imádnám ha ilyen nőm lenne. :)

Engedelmeskedj neki!

2015. ápr. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha a Baratok koztot se engedi, meg a Rosalindat se, akkor sztem szakits vele, a Nagy 3 nelkul nem lehet elni, es mivel a mottom az, h Elni es elni hagyni, igy ez esetben nem maradna mas opcio
2015. ápr. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engedelmeskedj neki! Sok férfi megőrül az ilyen csajokért:) Nekem egyszer volt egy olyan nőm, aki mellettem szeretőt tartott, sőt rávett arra, hogy elvigyem randira is. Imádtam, olyan édesen szemétkedett velem.
2015. ápr. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!