Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tegyem túl magam ezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam ezen az egészen? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Teljesen magam alatt vagyok, kicsúszott a lábam alól a talaj, és már ötletem sincs, kihez tudnék fordulni, igazából reménykedem abban, hogy lesznek itt annyira normális emberek, akik nem rúgnak belém.


A történet röviden tömören annyi, hogy tavaly megismerkedtem a neten egy sráccal, aki tényleg átlagon felüli kinézettel rendelkezett. Nekem már ekkor is gyanús volt a dolog, de nem szóltam semmit, azt gondoltam, hogy biztos ő is olyan srác, aki nem a külsőre utazik. Nem vagyok bányarém, csak ducibb. Szóval ahogy egyre inkább megismertem (skype-on beszélgettünk), rájöttem, hogy ő teljesen olyan srác, akire mindig is vágytam, aki teljesen olyan volt, mint én. Azonban a kisördög soha nem hagyott nyugodni, mert a srác soha nem akarta bekapcsolni a kamerát (azt kamuzta, hogy be van törve a kamerája, stb.), soha nem akart találkozni. (vagyis hát lényegében eléggé messze élt tőlem, az ország másik felében, én kollégista vagyok, nem is nagyon lett volna rá időnk, de szerintem meg lehetett volna oldani).


És a lényeg az, hogy nemrég derült ki, hogy végig csak átvert, nem is ő volt az, akinek kiadta magát. Teljesen összetörtem, teljesen kilátástalannak látom az életem, fogalmam sincs hogyan lehettem ennyire naiv és ostoba, hogy bedőltem neki. De tényleg annyira összeillettünk, teljesen bevont a családi életébe, olyan dolgokat is elárult, amelyekről tudom, hogy senkinek nem mondana ilyeneket.


Megbíztam benne, erre teljesen visszaélt ezzel. Amikor szembesítettem vele, fiú létére elkezdett nekem zokogni, hogy higgyek neki, soha nem hazudott nekem, de ott volt előttem minden bizonyíték.


Köszönöm szépen annak, aki elolvasta, tudnátok nekem valamit tanácsolni, hogyan éljem túl? Megalázva, földbe tiporva érzem magam. Az önbizalmam megint a nullán van, amit neki köszönhetően sikerült kicsit feltornáznom, hisz naponta többször is elmondta, hogy számára én vagyok a leggyönyörűbb.


Nem tudom mit tegyek.


21/N


2016. dec. 14. 14:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
És miért nem az igazi arcát mutatta meg neked?
2016. dec. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Adott valami magyarázatot arra, miért csinálta ezt?
2016. dec. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Őszintén sajnálom. Ne érezd magad megalázva, ő egyetlen egyvalakit alázott csak porrá, saját magát. Nem érdemli meg azt sem, hogy bánkódj miatta. Végül egyébként személyesen találkoztatok? Vagy hogy derült ki ez az egész?
2016. dec. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ezek szerint még soha, senki nem mondta neked, hogy vigyázz az internettel. Hát most megtanultad saját károdon. A net nagyon jó indításnak, de utána tessék kijönni a virtuális világból, és a való világban folytatni a társasági életet. Remélem, meztelen képet nem küldtél neki.
2016. dec. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem derült ki egyértelműleg ,hogy hogy tudtad meg ,hogy a kép nem őt ábrázolja.Ő maga fedte fel vagy lebukott valahogy?Irtad ,hogy belsőleg megtaláltad benne azt az embert akire mindig is vágytál,a belső tulajdonságai nem tudták számodra megszépíteni a külsejét?

Lehet,hogy arról van szó ,hogy ő nagyon is tisztában van a külső adottsággaival éppen ezért tette amit tett,bizott benne ,hogy valaki ha megismeri ő magát ,mint embert az már talán elég lesz ahhoz,hogy a külsejét kompenzálja.Tényleg annyira gáz?

2016. dec. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Mert kiderült róla, hogy igazából lány az illető. De az volt a legdurvább az egészben, hogy teljesen fiús hangja volt, a viselkedése is fiús volt, szóval nem értettem. Azt sem értettem, hogy mit ártottam neki, hogy ezt érdemlem.

Megtaláltam annak a fiúnak a profilját, akinek kiadta magát.

2016. dec. 14. 14:25
 7/13 anonim ***** válasza:

Kettős érzéseim vannak. Elso körben a fiút nem ertem, h miert másnak adta ki magat? Ennyire keves volt az önbizalma, h azt gondolta, h nem tetszene neked?

Másrészről meg ha te ennyire összhangban vagy vele, akkor miert nem ultok le szemtől szembe es beszelitek meg ezt?

Nem értelek miert lett kevesebb az onbizalmad?

Szoval miert nem adsz egy esélyt neki, ha ennyire egy hullamon vagytok?.

2016. dec. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Akkor keres meg azt a fiút és mondd el hogy mi történt. Ez egy vicc, egyeseknek hogy van ennyi idejük ilyen hülyeségekre?


Lépj túl rajta, egy hónap múlva csak nevetni fogsz az egészen.

2016. dec. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
UH, 7-es vagyok... Visszavonom, amit irtam.. Ez beteges!
2016. dec. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok ,ezt úgye nem irtad,hát ez tényleg durva,milyen ember az aki ilyet csinál?

Te semmiképp ne érezd magad megalázva,végül is te egész végig fair voltál ,az önbizalmad meg egyáltalán ne befolyásolja ,végül is egy nő szépnek talált,ennyi.

2016. dec. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!