Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan tegyem magam túl az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem magam túl az egészen? Lassan három hónapja külön vagyunk a férjemtől, mert megcsalt. Beadtam a válópert. Nagyon fáj még mindig, nem tudom hogy mikor tudom magam túltenni rajta.

Figyelt kérdés
Hatalmasat csalódtam benne, hiszen mindennél jobban szerettem, ráadásul van egy 17 hónapos gyönyörű, okos kislányunk.Most olyan életvitelt folytat, hogy reggeltől estig kocsmázik, verekedik stb.! Persze mindemellett, azt állítja hogy még mindig szeret, sőt még jobban mint valaha. Hogyan tudok kilábalni ebből az egészből, mikor múlik el ez a gyötrő fájdalom?
2010. ápr. 12. 17:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

te szegény... nagyon sajnállak...:S szerintem nagyon hasznos lenne, ha keresnél valami hobbit magadnak, esetleg olyat, amit a babával együtt tudsz csinálni, de az sem olyan nagy baj, ha magányos hobbit találsz, addig max lepasszolod a kicsit a nagyinak :) mindenesetre ha a férjed megint nyomulni kezd, semmiféleképpen se engedd őt vissza! tudom, kegyetlen nehéz, de muszáj őt "kínozni", hogy ha esetleg később visszafogadod, jobban megbecsüljön, mint eddig. nagyon szurkolok!


amúgy hogy hívják a babát? :)

2010. ápr. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé rossz lehet .. :S Én azt tanácsolom ha télleg szereted és télleg ö is ugy gondolod hogy szeret akkor kinozd egy kicsit, ha beszélni akar veled mond hogy hogy halad az ügy a váloperen és ha látod hogy elvan keseredve de nagyon akk vedd vissza .. szerintem
2010. ápr. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

na, szegényke, te is kifogtál egy lúzer faszit, aki a gyerek megléte után engedte el a valódi énjét...

Én ezért nem fogok szülni, mert a pasik erre mennek.

Hogy minket nőket tönkretegyenek, és a hibás génjeiket meg továbbítsák. Remélem, a te kislányod Rád fog hasonlítani.


Amúgy kerüld ki, de nagyívben!Én undorodnék egy ilyen alaktól, és örülnék, hogy megszabadulok tőle!

2010. ápr. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Jókor jut eszébe, hogy még szeret... Hiszel neki?

Én azt szoktam mondani, hogy megbocsátani meg lehet (és kell is, magad miatt), elfelejteni nem...

Szerintem jól tetted, hogy kidobtad. Válás után és közben még bizonyíthat, bár nem hinném, hogy éppen ezt tenné.


Ha szeretne, nem okozna fájdalmat, hanem a legjobbat akarná neked. Azt hiszem, inkább a saját kényelmét félti.

2010. ápr. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
36%

A helyedben azért elgondolkodnék azon,hogy miért is csalt meg? Ma a fiatalasszonyok többsége,ha megszületik a gyerek,akkor már a férjjel nem törődik.Élete egyetlen értelme a gyerek.Ha még hisztisre is nevelik,akkor a férj még éjjel sem tud aludni.Nincs nyugodt otthona.Nincs felesége,akit érdekel az ő problémája is.Törvényszerű,hogy valahol levezeti a feszültséget.Nem mindig a férfiakkal van baj,csak a nők szeretik ezt mondani. Az pedig,hogy most iszik,lehet,éppen a csalódás miatt van. Elkövetett egy nagy hibát,és ezért az egész életében bűnhődnie kell!

Gondold végig,hogy a kislányodnak valóban jobb lenne-e apa nélkül felnőni. Neked jobb lenne-e pár nélkül? Mit akarsz kezdeni az életetekkel? Keresgélni majd a pasasok között valakit,aki a lányodnak is jó apja lesz? Lehet,hogy találsz ilyen embert,de nagyobb a valószínűsége,hogy addig még sokat fogsz csalódni.Egy házasság nemcsak jóból és szépből áll.Ha megromlik,abban mindketten hibásak.

Ülj le a férjeddel,easzéljétek meg,hogy mi vezetett idáig,és oldjátok meg közösen a dolgaitokat. Nem kell a nyakába borulni,és nem is lesz ezután minden csodálatos,de lehet egy jól működő családi életetek. De ha csak a saját sérelmeddel törődsz,főleg ha szeretitek egymást,akkor egész életedben lelkiismeretfurdalásod lesz.

30 éve házasság után mondom ezt.

2010. ápr. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
49%
Utolsó, szerintem nagyon jól látod :)
2010. ápr. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Amikor észrevettem hogy nincs rendben valami próbáltam megbeszélni vele, de sosem hagyta.Most már ő is azt mondja hogy kár hogy nem engedte megbeszélni a dolgokat.

Mindig is első volt neki a kocsma, és én ezt elfogadtam.A kislány születése után maradt rajtam 5kg plussz.A házaséletünk megromlott, és mondtam neki hogy nekem kevés a havi egy és azt mondta hogy köszönd magadnak te tehén.

Elmentem aerobikozni hogy leadjam a súlyfelesleget, és a férjem kedvébe járjak, de ott azt mondták hogy döntsem el hogy szoptatni akarok, vagy lefogyni.Természetesen a szoptatást választottam.

Biztos hogy bennem is volt hiba, de én minden este mikor hazaért próbáltam vele beszélni, hogy mi nem tetszik bennem, én változtattam volna érte, mert annyira szerettem.

Mégis egy kb.90 kg-os 20 éves fruskával csalt meg.

Érthetetlen a számomra.

Most már vékonyabb vagyok mint szülés előtt, a három hónap alatt lement 12kg akaratom ellenére, most már szeret?

2010. ápr. 12. 19:32
 8/11 anonim ***** válasza:

Felejtsd el, lépj tovább.

A kocsmázós, agresszív férjed előbb utóbb rád és a gyerekre is kezet emel.

Ne bánkódj, 5 kg súlyfelesleg miatt meg végképp ne. Neveld, szeresd a gyermekedet, a lúzer férjedtől válj el, és ne félj az egyedülléttől. Amint a kislányod növöget majd, úgy nyílik ki a világ előttetek, keress hobbit, barátokat, ne zárkózz be és ne sirdogálj a múltadon. Nézz előre, egy ideig még nehéz lesz,de találhatsz rendes, becsületes férfit aki tisztel és szeret a kislányoddal együtt.

Soha ne add fel, és legyél erős!!!


34 éves anya

2010. ápr. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem érdemel meg Téged!

A kicsivel biztosan találsz majd egy olyan férfit, aki megbecsül és szeretni fog.

Fel a fejjel, Te ennél jobbat érdemelsz, és a baba is.

2010. ápr. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Szia!


Lehet hogy furcsa mindenkinek hogy egy 33 éves férfi szol hozzá ezekehez a dolgokhoz, De teljesenn megértem a problémádat és nagyon sajnálom azt ami veletek történt,sajna nekem is azt kell hogy mondjam hogy jobbat érdemelsz. Ne szenvedj vele, elöször nehéz lesz utána a késöbbiekben örülnifogsz, hogy kaptál mégegy lehetöséget arra, hogy ujrakezd az életedet. (egy lehetséges szebb és boldogab életet) Ne általánosits, nem minden férfi rossz, vannak köztünk normálisak is :). Én biztos vagyok benne hogy elöbb utobb mulni fog a fájdalom. (Elvált, két kicsi lányát egyedül nevelö apa vagyok)

Én is igy jártam.És ilyen érzéseim voltak.


Sok erőt kivánok neked! :)


Hidd el jobb lesz!

2010. ápr. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!