Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azért csinálja ezt hogy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért csinálja ezt hogy én jöjjek ki hibásan a dologból?

Figyelt kérdés
Tegnap betett a párom egy csoportba az egyik haverjával meg még egy lánnyal (akinek egyébként régebben udvarolt) Persze egyből rájöttem hogy nem direkt,hanem egyszerre jelölt ki minket hogy elküldjön egy kepet es azert a Facebook egy csoportot csináld (ő persze ezt nem tudta) .Nem akartam emiatt vele veszekedni, csak rákérdeztem hogy mi ez es annyit mondott hogy véletlen volt, es hogy nem a lánynak akarta küldeni hanem a testvérének csak össze keverte őket.Erre mondtam hogy nem gond de en ezt nem hiszem. Ekkor pedig nekem állt, elkezdett szidni hogy én megcsalom őt biztosan, és valljam be hogy írtam annak a fiúnak is akinek múltkor köszöntem.Meg hip-hogy ő bízott bennem hogy nem csalom meg én pedig átvertem (Semmi oka nem volt hogy ezt mondja, nem csaltam meg) védekezésből mondta ezt?
2016. dec. 14. 16:01
 1/2 anonim ***** válasza:
70%

Mik ezek a gyerekes jatszmazasok? O elküldi annak, aki ek nem akarta, tudta, h rakapsz, te ra is kaptál..

Szexeljetek egy jot. Ugy letudva.

2016. dec. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mert a legjobb vèdekezés a támadás.. a sarokba szorított kutya is támad.
2016. dec. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!