Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert irhat nekem a pasim baratja? Tesztelgetitek az uj baratnot, ferfiak?

Figyelt kérdés
szóval mi még nem vagyunk ugy egyutt, de randizunk, beszelgetunk, en mar oda vagyok erte. Egy masfelhonapja tart. Es nem vagyok benne biztos, hogy az egyik baratja akkoriban jelolt be ismerosnek, mikor mi elkezdtunk csettelni vagy kicsivel hamarabb, de egy hete elfogadtam es az mar irt. Bokolt, bemutatkozott es hogy szivesen ismerkedne, erre nem is valaszoltam, aztan megint irt, arra irtam ket szot, majd tobbt nem. Ma is irt, de serto dologgal viccelodott, mire megirtam, hogy ismerkedem valakivel, arra megint irt szexualis megjegyzest, ami szamomra serto volt. En mar nem irok tobbet semmire, de nem ertem ezt. Nem vagyok biztos, hogy tud rolam, ha megis, akkor ez teszt, hogy masokkal mit beszelgetnek, hogy reagalok?
2016. dec. 14. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:
35%
Ez nem tesztelgetés simán csak kretének a kanjaid de te vagy a legnagyobb közöttük
2016. dec. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez elég gyerekes de szerintem lehet tesztelgetés.. Talán a "pasidnak" elmondhatnád, a reakciójából pedig látnád, hogy ő tudott róla vagy sem
2016. dec. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
most akkor pasik vagy férfiak?
2016. dec. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!