Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szerezzem vissza az Exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzem vissza az Exem?

Figyelt kérdés
1 hónapot jártunk,de szakitott velem mert azt mondta már nem szeret.. mikor jártunk mindneki szerint nagyon szeretett,és én is ugy éreztem..a szakitás után viszont elmentünk randizni,ami nagyon jó volt,és ahol aztmondta h szeret engem.meg msn en ilyeneket irt h hiányzom neki meg miden..a randi után pár nappal viszont összejött az egyik legjobb banőmmel,ami borzaszó sz.rul esik,mert még mindig eléggé szeretem a fiút..sajnos elfelejteni nem tudom mert msn en mindig rámir amint felmegyek,s még csak most jöttek össze a banőmmel,de már ott ecseteli nekem h milyen boldog meg minden h együtt járnak..nem tudom ..szerintetek tudja hogy még szeretem,és féltékennyé akar tenni,vagy fogalma sincsen,és csak mint baártnak áradozik?szereti egyáltalán a banőm vagy csak a smárolásért van vele? És mit tegyek hogy visszaszerezhessem őt? esetleg ha már a mostani lánnyal vége lesz..
2010. máj. 2. 15:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy hónap.Borzasztó trauma lehet.Csoda,hogy nem kaptál idegösszeroppanást.Menj pszichológuhoz vagy Afrikába karitatív munkára,az ottani élmények talán feledtetik veled ezt a mély fájdalmat,de a sebeid teljesen sose gyógyulnak be,csak enyhülhet.Sosem leszel teljesértékű eztán ,az aki voltál ezelőtt.
2010. máj. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
;D köszii.. nem mondtam hogy nem vagyok jól,nem estem semmiféle depresszióba..xd -.- csak éppen még midnig nagyon bejön a srác,és miért ne kérdezhetném meg,hiszen ha jól tom ez egy olyan oldal..amúgy meg még nagyon fiatal vagyok,és ebben a korban egy hónap igen is sok.
2010. máj. 2. 15:50
 3/9 anonim ***** válasza:
ezt már feltetted ezt a kérdést, már ne is haragudj. és ahogy olvastam, elég sok választ kaptál rá, csak biztos nem fűlik a fogad azokhoz, amiket írtak a többiek.
2010. máj. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egy hónap igenis sok

Fóleg,hogy 4-szer taliztatok,+32-szer MSN-en.kisgyerek

2010. máj. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nagyon nm tettem fel! de ha nem akarsz választ adni akkor ne is tedd.. -.- látom nem sok ép elme rohangál erre felé...
2010. máj. 2. 16:07
 6/9 anonim ***** válasza:
hát kettőnk közül te nem vagy ép elméjű aranyom, mivel szóról szóra ugyanezt írtad le. de nincs annyi időm, hogy kikeressem neked, te úgyis biztos tudod. tegnap olvastam, szóval befoghatod a szádat.
2010. máj. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
te márcsak jobban tudod.. Aranyoskáám!
2010. máj. 2. 17:00
 8/9 anonim ***** válasza:

Nah látom nem nagyon kapsz itt rendes válaszokat akár feltetted már a kérdést akár nem, igazából engem nem érdekel. Megpróbálok válaszolni.

Szval szerintem mindkettő lehetséges, vagy tényleg új életet akar kezdeni a barátnőddel...ami hát nem egy szép húzás tőle pláne ha tudja h a barátnőd. Viszont ha tudja akkor lehet hogy csak a féltékennyé tevés a célja ami viszont megint csak gyerekes. Szerintem tűnj el a látóköréből pár napra, rejtve menj msnre vagy ilyenek, lényeg az h figyeld meg h mennyi idő kell neki amíg elkezdesz hiányozni neki...légy kicsit furcsa, ne olyan mint szoktál, akkor talán elgondolkodik h mivan?

Nekem ez a véleményem, remélem valamennyit tudtam segíteni :)

Sok szerencsét!

2010. máj. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Őszintén mondd el neki az igazat...
2010. jún. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!